2:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC Ossiko Třinec 3:7
34. Patrik Svoboda, 41. Michal Baroň, 46. Lukáš Chalabala - 4. Lukáš Marthaus, 14. Dominik Kupczak, 14. Filip Turoň, 29. Jan Janáč, 47. Lukáš Tomiczek, 48. Jan Mieszek, 49. Michal Badura; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Martin Vičánek 28 - Jan Piško 24; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:3;
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: 12 - 11.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "6 let strávených v regionálních soutěžích v nás vzbudilo dostatečný hlad po těchto zápasech. Každý zápas si užíváme a máme chuť vítězit. A nehodláme s tím přestat! Velmi sympatický výkon soupeře. Rozhodla naše produktivita. Děkujeme za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Kořénka: První třetina se nám nepovedla, soupeř byl u všeho dřív a byl lepší na míčku. Ve druhé třetině jsme začali hrát, vyrovnali jsme tempo soupeře, ale třígoĺový náskok se špatně dohání. Děkuju klukům za poslední dvě třetiny, divákům za podporu a soupeřům za zápas.
60:00
57:35
Vyloučen hráč Jan Janáč družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
57:35
Domácí mají asi jednu z posledních možností na korekci skóre, když dostali výhodu v podobě přesilové hry. Uvidíme jak s ní naloží.
51:47
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
48:16
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Filip Turoň (3:7).
48:16
Třinec je teď v ráži. Skákavý míček se povedlo Badurovi přehodit přes ležícího Vičánka,
47:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek z trestného střílení (3:6).
47:20
Tak pozor, uvidíme nájezd v podání Třince. Domácí Pospíšil zastavil protiútok vysokou holí a hosté dostávají množnost znovu odskočit.
47:20
A Mieszek využívá. Bekhendovou kličkou překonal Vičánka a třinečtí odskakují na rozdíl tří branek.
46:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jan Janáč (3:5).
46:14
Teď už se to ovšem nepovedlo a hosté znovu odskakují.
46:02
Skvělým zákrokem teď udržel Vičánek domácí na dostřel.
45:08
Tak schyluje se k dramatu. Rozdíl už je pouze jednobrankový, padající míček dotlačil do branky Chalabala.
45:02
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Michal Kundrata (3:4).
40:24
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Martin Janeček (2:4).
40:24
Domácí se pomalu dotahují. Baroň se prosazuje po přihrávce Janečka z rohu hřiště a rozdíl už je dvougólový.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: 10 - 14.
40:00
33:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Petr Pospíšil (1:4).
33:59
Zlín snižuje, sympatickým průnikem se prosadil Svoboda.
28:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Lukáš Marthaus (0:4).
28:04
Nudnější pasáž hry ukončuje až Třinec, který odskakuje na rozdíl čtyř branek zásluhou Janáče.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: 5 - 10.
20:00
16:42
Třinecká přesilovka zůstane nevyužita, ačkoli si hosté vytvořili dobré gólové příležitosti.
14:47
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
13:51
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (0:3).
13:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Michal Martynek (0:2).
13:15
Třinec navyšuje svoje vedení. Po přihrávce zpoza branky se trefuje Kupczak.
03:32
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Lukáš Tomiczek (0:1).
03:32
Třinec se z první střely v zápase prosazuje. Z dorážky před brankou se trefil Marthaus.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Filip Turoň, Tomáš Janovský, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kořený, Jiří Štěpánek, Filip Horník, Michal Baroň, Martin Janeček