4:1
2:1
- : -

FBC Kutná Hora - Start98 Praha-Kunratice B 8:7
7. Josef Chalupa, 13. Jiří Schwarz, 27. Lukáš Staňo, 29. Jan Novotný, 37. Jiří Schwarz, 40. Jiří Schwarz, 44. Jan Dus, 57. Josef Chalupa - 2. Jakub Brejcha, 6. Štěpán Jabůrek, 10. Josef Tůma, 12. Jakub Brejcha, 17. Ondřej Duda, 37. Jakub Brejcha, 51. Ondřej Duda; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 14 - Kristián Chlepko 21; po třetinách: 2:5, 4:1, 2:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 9, Start98 Praha Kunratice B - 4
60:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 29, Start98 Praha Kunratice B - 21
60:00
V dnešním utkání předvedla Kutná Hora parádní obrat a brankou z dorážky v 57. minutě vítězí 8:7.
60:00
Komentář trenéra hostů Start98 Praha Kunratice B - Jakub Brejcha: Zápas v dobrém tempu. Velmi vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Zápas jsme si prohráli nedůrazem před brankou. I přesto, že jsme přijeli do Kutné Hory v 8 lidech, tak jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích FBC Kutná Hora - Adam Rowe: Perspektivní duel pro diváky, spousta šancí, hra se přelévala ze strany na stranu. Jsem rád, že jsme potvrdili včerejší vítězství. Máme důležitých šest bodů. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za utkání.
60:00
59:46
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
56:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa bez asistence (8:7).
52:44
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Jan Dus.
50:18
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Štěpán Jabůrek (7:7).
43:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jiří Petrásek (7:6).
41:00
Dnešnímu utkání ve SH Klimeška v Kutné Hoře přihlíží 90 diváků!
40:00
40:00
40:00
Druhá třetina neubrala na tempu hry. I v této části viděli diváci spousty branek a vyloučení. V obou týmech již evidujeme dva hattrickové střelce, na straně domácích Schwarz, mezi hosty Brejcha.
40:00
39:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz bez asistence (6:6).
36:56
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Antonín Tvrdík (5:6).
36:33
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha bez asistence (4:6).
33:41
Vyloučen hráč Štěpán Jabůrek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
28:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Novotný, asistoval Václav Rejna (4:5).
28:16
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
26:54
Vyloučen hráč Ondřej Klička družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Josef Chalupa (3:5).
22:20
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 11, Start98 Praha Kunratice B - 11
20:00
První třetina nabídla svižné tempo, hosté z Kunratic zatím školí domácí z produktivity.
20:00
16:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Mikuláš Plášek (2:5).
12:00
11:26
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Otakar Prášek (1:4).
10:02
Vyloučen hráč Ondřej Klička družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Josef Tůma, asistoval Jakub Brejcha (1:3).
06:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Ondřej Spurný (1:2).
05:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Štěpán Jabůrek, asistoval Ondřej Klička (0:2).
01:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Mikuláš Plášek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Kristián Chlepko; hráči v poli: Štěpán Jabůrek, Jan Balvín, Josef Tůma, Ondřej Duda, Jakub Brejcha
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus, Lukáš Vojtěch
00:00
Dobrý den ze sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře. Vítáme Vás u textového on-line přenosu ze zápasu 2. kola mužské Divize. Domácí FBC Kutná Hora poměří síly s družstvem Start98 Praha Kunratice B