4:2
2:2
- : -

Panthers Praha B - DDM Dynamo Teplice 8:6
13. Matěj Kříž, 14. Štěpán Hanzl, 25. Jaroslav Janoušek, 27. Jan Tvrdek, 32. Vít Novotný, 39. Matěj Kříž, 56. Matěj Lubenský, 56. Adam Jebousek - 15. Vojtěch Strejcovský, 20. Jiří Czerwenka, 32. Petr Šnejdar, 35. Jiří Czerwenka, 43. Jakub Zeleník, 45. Petr Šnejdar; rozhodčí: David Hejzlar - Jan Brak; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Marek Máčala 15 - Ladislav Pavlištík 27; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Lukáš Jenšík): "Dnes poklidný zápas s hladkým průběhem. Zápas jsme si užili, ale mohli jsme proměnit více branek. Jsme spokojeni s naším výkonem."
60:00
Vyjádření trenéra hostí: "Zpočátku jsme přihlíželi soupeřově hře, později jsme se vrátili do hry a byli jsme vyrovnaným soupeřem. Snad budeme na příští duel v plné sestavě."
60:00
55:55
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
55:36
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Jebousek, asistoval Vojtěch Šafránek (8:6).
55:11
Timeout DDM Dynamo Teplice
55:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Martin Eckstein (7:6).
44:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Jiří Czerwenka (6:6).
42:57
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Petr Šnejdar (6:5).
40:00
40:00
38:36
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž, asistoval Daniel Škvor (6:4).
34:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Petr Šnejdar (5:4).
31:34
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vít Novotný, asistoval Jaroslav Janoušek (5:3).
31:34
26:59
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
26:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Štěpán Hanzl (4:2).
24:23
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Daniel Škvor (3:2).
20:00
20:00
19:11
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jakub Zeleník (2:2).
14:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Tomáš Dytrt (2:1).
13:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Matěj Lubenský (2:0).
12:51
08:37
Vyloučen hráč Dominik Drobný družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
05:50
Vyloučen hráč Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Lukáš Jánský, Petr Vandrovec, Petr Šnejdar, Jakub Zeleník, Jiří Czerwenka
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Lubenský, Adam Jebousek, Daniel Škvor, Jaroslav Janoušek