0:1
3:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - Hornets Brno ZŠ Horní  4:6
19. Milan Koubek, 41. Adam Kobr, 47. Milan Koubek, 55. Jiří Unzeitig - 4. Filip Barus, 10. Jakub Matula, 40. Daniel Havel, 48. Ivan Kebeleš, 53. Patrik Fabián, 58. Patrik Fabián; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 35 - Bořek Králík 36; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Výborný výkon celého týmu od brankáře až po posledního hráče. Připravenost po celý zápas nám přinesla spousty získaných míčků a brzkou eliminaci útočné hry soupeře. O svém vítězství jsme mohli rozhodnout dříve, pokud bychom byli efektivnější v útočných akcí. Dnes jsme se museli vypořádat se vším, ale zvládli jsme to výborně. Díky soupeři i rozhodčím za zápas a týmu za výkon!
60:00
Komentář domácího trenéra: Sehráli jsme velmi dobré utkání proti silnému soupeři, od začátku sezóny nás trápí mizerná koncovka a i dneska to nebylo jiné. Děkuji soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:40
Hosté se nemohou trefit do prázdné brány, nejdříve střílí mimo, poté střílí tyčku.
58:10
Domácí tým hraje bez golmana
57:11
Malé spestření zápasu, přichází na scénu pan uklízeč, aby utřel pot z podlahy. :D
57:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Daniel Havel (4:6).
56:02
Domácí golman vyhazuje míček, rozhodčím asi vzdálenost nic neříká. Hosté střilí na bránu, naštěstí neúspěšně.
55:25
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
55:05
Domácí budou hrát oslabení zatím hrají hosté v šesti bez brankáře.
54:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (4:5).
53:58
Rozhodčí dnešního zápasu nejsou vůbec spravedliví, zákrok po zákroku a oni jako by tam vůbec nebyli.
52:55
Láďa Rozlivka (domácí kapitán) zabránil další střele na domácí bránu.
52:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián bez asistence (3:5).
50:30
Tým FTC jasně přehrává, ale stále nenachází skulinku v bráně.
50:01
Obrana hostí podle pořadatelů nehraje vůbec férově, rozhodčí to nechávají procházet, i když by neměli.
49:01
Při nahrávce domácích hráč hostí zahrál rukou. Nic nebylo pískané, toto by snad viděl člověk i z kilometru. Nedá se nic dělat, je to hra. Domácí musí zabrat!
47:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ivan Kebeleš, asistoval Patrik Fabián (3:4).
46:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:3).
46:29
Neuvěřitelná nahrávka Adama Kobra z poloviny na Milana Koubka, Milan skoro ze středu hřiště střílí a?
44:55
Po nevydařeném trestném střílení se domácí tým nevzdává a snaží se neustále tlačit na branku.
43:39
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Milan Koubek.
43:38
MIlan Koubek se snaží při nájezdu
43:25
Hráči obou týmu předvádí úžasné výkony.
40:50
Neskončila ani první minuta a domácí střílí gól, úžasná přihrávka Milana Koubka Adamovi získala snížení na 2:3. Hoši, ještě takové minutky
40:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:3).
40:00
40:00
39:45
Pár vteřin před koncem hosté zvyšují skóre na 1:3
39:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Vincent Drápal (1:3).
37:50
Po dobré střele hostí domácí kapitán Láďa Rozlivka odráží míček a zabraňuje střele na golmana.
34:01
Poměr střel se vyrovnal na 11 : 11 v druhé třetině
32:50
Skvělý zákrok v bráně domácích. Neovladatelný míček přeci jen chytil a zabránil protihráčům v střelbě.
31:59
Hosté začínají být agresivní, snad se to nijak neukáže v zápase.
31:02
Zasažen do oka domácí hráč s číslem 20 - Vojta Pavlák, snad se mu nic závažného nestalo. Přejeme, aby mohl v zápase pokračovat.
30:50
Hra se začíná stupňovat a neustále je plno šancí z obou stran.
30:00
Hra se začíná zrychlovat, z jedné strany se běží hned na druhou a zpátky.
28:20
V pořadí čtvrtá přesilovka a stále zatím nevyužita. Snad tato se podaří a zamává se skóre
27:48
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
27:40
Počet střel se výrazně obrátil. Domácí střílí a v poměru dvakrát více.
26:55
Domácí tým se výrazně zlepšil od první třetiny. Jejich střely jsou přesné a obrana hostí je rozhozena.
25:59
Úžasná střela Milana Koubka skončila v ruce golmana.
25:20
Nálada na hřísti začíná být vypjatá a hráči začínají být suroví.
24:05
Skončila přesilovka a utkání je zase v plném počtu.
23:40
Domácí stále na míčku a neustále tlačí míček do brány.
21:59
Tomáš Vítek se snažil prostřelit golmana hostí, zatím neúspěšně.
21:50
Třetí přesilovka v podání domácích. HOŠI DO TOHO!!!
21:42
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
20:01
Začala druhá třetina a hosté jsou na míčku.
20:01
Počet střel n abranku v první třetině. Domácí x Hostí 10:13
20:00
20:00
18:01
Neuvěřitelná nahrávka Adama Kóbra Milanovi Koubkovi, ten střílí a snižuje náskok hostí na 1:2. hoši DO HOTO!!!
18:00
16:20
Domácí hrají druhou přesilovku, držíme palce, aby se přesilovka vydařila v podobě gólu domacích
15:39
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
15:20
Golman v bráně FTC je neskutečný, co za poslední dvě minuty ubránil je obdivuhodné.
14:20
FTC se nedaří stříltet na bránu. Mají poloviční statistiku v počtu střel.
12:40
Tyčka, hosté se snaží navýšit skóre. Domácí tým, jako by si nevěděl rady.
11:01
FTC po obdržení druhého gólu není ve své kůži. Mýto zaberem!!
09:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (0:2).
09:00
Domácí tým ztrácí míč, a hosté v oslabení skórují.
08:05
A přichácí vyloučení na straně hostí. Hráč domácích byl blokován při střele na branku. Toto nedopadlo sice nedopadlo gólem, ale domácí má šanci vyrovnat
08:03
Vyloučen hráč Lukáš Vašínek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
03:49
Hosté skórují, po dobré nahrávce se dostávají do vedení, na domácím týmu je vidět, že se snaží skóre co nejrychleji otočit
03:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Tibor Kučera (0:1).
02:30
Hra je velice vyrovnaná, tento zápas bude ještě těžký pro oba týmy
01:20
Po rychlé rozehrávce hostí hned střílí na Olíka, ten je v bráně obezřetný a střelu zachytí
00:31
Domácí tým od začátku na míčku a snaží se být celou dobu na polovině hostí.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Vincent Drápal, Matyáš Weinstein, Ondřej Dobrovolný, Daniel Havel, Tomáš Rak
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Tomáš Vítek, Vojtěch Pavlák, Adam Kobr, Milan Koubek