2:0
3:0
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Liberec B 7:2
18. Michal Macků, 20. Jan Ulman, 29. Vojtěch Starý, 31. Vojtěch Starý, 47. Tomáš Malý, 58. Tomáš Malý, 60. Michal Stehlík - 1. Jan Havrda, 19. Jakub Pecháček; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 4 + Aleš Tůma 5 + ČK1:2; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 9, Petr Bárta 32 - Daniel Kupec 31; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: MB 10, Liberec 17.
60:00
Komentář domácích: Zápas byl v první třetině ovlivněn spoustou zbytečných vyloučení, ale oslabení jsme zvládli a radujeme se z výhry. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
60:00
Komentář hostů: Přešla na nás střelecká impotence od novice Šollyho a s tím se vhrávat tedy fakt nedá. Po tom, co nám došly síly už na obrat nebylo vůbec. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
59:49
Liberec to nevzdává ani v samotném závěru utkání, ale gólu se už nejspíš nedočká...
59:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Stehlík, asistoval Adam Fiřt (7:2).
58:23
Liberecký útočník s dorážkou váhal příliš dlouho - Bárta stihl pokrýt bližší tyč.
57:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Vojtěch Starý (6:2).
57:09
Liberec hraje v šesti.
57:01
Timeout FBC Liberec B
56:05
Liberec se snaží najít nějaký recept na překonání domácí obrany, ale zatím bez úspěchu.
55:07
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:38
Hráči Florbalové akademie ostřelují libereckou bránu, ale další gól zatím nepřidali.
52:51
Vyloučen hráč Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
52:27
Střela na bližší tyč - ani tento pokus Liberce gólem neskončil.
49:17
Bárta v poslední chvíli likviduje další gólovou šanci Liberce.
47:50
Nebezpečná kombinace hostů, střela končí nad bránou.
46:57
Povedené nahození na boleslavskou bránu, Bárta chvíli nevěděl, kde míček vlastně je, ale poradil si.
46:31
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
46:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Michal Macků (5:2).
44:28
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil Jan Blecha.
42:49
Pecháček si střelu dobře připravil, ale Bártu nakonec nepřekonal.
40:01
Buly ve prospěch domácího týmu.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 12, Liberec 15.
40:00
38:52
Hosté rozehrávají u boleslavské brány.
37:58
Bárta si pohlídal prudkou střelu a Boleslav zahajuje protiútok.
37:23
Starý v další gólové šanci. Bohužel minul.
34:32
Boleslav hraje první dnešní přesilovku, ale málem se z gólu radovali hosté - tuhle nenápadnou střelu neměl Bárta pod kontrolou.
33:53
Vyloučen hráč Tomáš Richter družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
33:34
Hraje se převážně před libereckou bránou. Hosté se sice dostávají do slibných protiútoků, většinu střel ale obětavě blokují boleslavští hráči.
30:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Tomáš Malý (4:2).
29:20
Kosák poslal na boleslavskou bránu pěknou dělovku. Střela šla ale těsně nad.
28:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Petr Machač (3:2).
25:38
Jak je vidět, nahození před bránu zatím dělají hostům větší problémy než prudké střely.
24:12
Hosté poprvé pořádně prověřili i druhého boleslavského gólmana, Bárta si připisuje důležitý zákrok.
21:23
Lehké nahození na libereckou bránu a Kupec teď měl trochu problémy.
20:39
Machač se dostal k dorážce, hostující gólman jeho pokus likviduje.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Bárta družstva Florbalová akademie MB
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 14, Liberec 11.
20:00
19:43
Suprový zákrok domácího gólmana teď zachránil Mladou Boleslav.
19:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Michal Stehlík (2:2).
19:03
Liberci se sice podařilo využít přesilovku, ale domácí se ihned pustili do protiútoku a gólová odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.
18:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Bohuslav Ferdan (1:2).
17:12
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
17:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Jan Ulman (1:1).
17:05
Povedená dorážka a máme vyrovnáno.
15:49
Malý otálel se střelou a tím promarnil zatím největší šanci Boleslavi.
14:52
Macků to zkusil od mantinelu, ale hostující obránce střelu dobře zblokoval.
13:04
Míček prosvištěl těsně vedle liberecké brány.
11:42
Boleslav oslabení ustála bez větších problémů a hra se přenusula před bránu hostů.
10:17
Domácí zatím dobře blokují střely libereckých hráčů.
09:36
Vyloučen hráč Tadeáš Lang družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:00
Další povedená střela Liberce, Kopuletý si připisuje další zásah.
05:27
Šollar střílel na bližší tyč, ale domácí gólman byl pozorný.
04:28
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za nesportovní chování.
04:28
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
03:26
Ulman trefuje boční síť.
02:17
Malý bohužel nezpracoval Tůmovu přihrávku před bránu a k zakončení se tak nedostal.
01:31
Ulman faulován u mantinelu, rozehrávat bude Boleslav.
00:48
Po ne úplně vydařeném vstupu do utkání se domácí propracovali před bránu hostů a Kupec si připisuje první zákrok.
00:08
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Jakub Pecháček (0:1).
00:01
Úvodní buly pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Dominik Šollar, Otakar Kosák, Bohuslav Ferdan, Jakub Pecháček, Jan Havrda
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Tadeáš Lang, Tomáš Malý, Michal Macků, Aleš Tůma, Petr Machač