1:4
1:1
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FBŠ Všestary 3:8
12. Jakub Jedlička, 30. Filip Pletka, 48. Jakub Jedlička - 13. Jakub Moravec, 15. Jakub Moravec, 17. Štěpán Novák, 24. Pavel Hellmann, 28. Josef Janeček, 30. Marek Stuchlík, 38. Pavel Hellmann, 60. Štěpán Novák; rozhodčí: Lukáš Žofka - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 9; zásahy brankářů: Martin Lepší 17 - Jaromír Žák 28; po třetinách: 1:3, 1:4, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř přijel s jasnou taktikou a tu si po celý zápas udržel. My tu naši neudrželi. Nedařilo se nám zakončovat naše šance.
59:59
Komentář trenéra hostí: Před zapasem jsme si rekli co budeme hrat a tak jsme to celou dobu plnily. Poslední tretina byla vyhrocenejsi ale to k tomu patri. Chtel bych podekovat celemu tymu za predvedeny vykon. Souperi dekujeme za hru.
59:57
Dnes bylo vše proti nám.
59:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (3:8).
58:57
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
49:55
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
49:10
Kluci bojují, rvou se ale pořád to chce něco navíc
47:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Jindřich Smejkal (3:7).
39:15
Vyloučen hráč Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
37:31
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (2:7).
37:06
Kolín suprově hraje oslabení ale nedaří se jim vyhodit
35:26
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
31:30
Kolínští se také snaží kontrolovat balonek ale hosté jim to napadáním znemožňují.
29:47
Všestary odpovídají tlakem a gólem.
29:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Daniel Moravec (2:6).
29:09
Krásná akce. Pan učitel vybojoval, nahrál, golaso.
29:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jindřich Smejkal (2:5).
28:25
Hosté se dostali do herní pohody a hrají z lehkostí
27:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Josef Janeček, asistoval Oldřich Vaňkát (1:5).
24:49
Všestary přistupují k obraně aktivněji a kolínským se nedaří rozehrát.
23:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (1:4).
23:05
Do dalších bojů o 3 body už nezasáhne Honza Skoták. Důvodem je zranění v oblasti zad.
16:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jan Freiberg (1:3).
15:10
Otěže zápasu teď přebírají Všestary
14:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Roman Dostál (1:2).
12:31
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Štěpán Novák (1:1).
11:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Jan Vobořil (1:0).