3:1
1:4
- : -

FBC ROKYCANY - FbŠ Bohemians B 6:7
12. Lukáš Bendek, 17. Jakub Svejkovský, 33. Jakub Košař, 34. Jakub Svejkovský, 40. Michal Marek, 53. Lukáš Bendek - 12. Jan Harák, 13. Petr Hromádko, 21. Jakub Mulač, 43. Kryštof Blažej, 48. Jan Harák, 50. Petr Červenka, 58. Petr Hromádko; rozhodčí: Lukáš Grundler - Martin Klán; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Petr Staněk 34 - Ondřej Štola 26; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:4;
60:00
Komentář kapitána hostů (Jakub Mulač): Rozpačité utkání poznamenané poznamenané včerejším nočních výletem. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu v Praze.
60:00
Střely ve třetí třetině 9:19.
60:00
Nejlepšími hráči byli oceněni Jan Harák (FbŠ Bohemians B) a Lukáš Bendek (FBC ROKYCANY).
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Zbytečná ztráta tří bodů na domácím hřišti. Hodně nepřesností v naší rozehře a osobní chyby hodně kazí náš herní projev a rozhodly tak toto utkání. Přesto tuto prohru vnímám jako dobrý odrazový můstek do dalších ligových kol.
60:00
58:14
Rokycany hrají přesilovku a rovnou v šesti bez brankáře.
57:44
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
57:32
Timeout FBC ROKYCANY
57:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Mulač (6:7).
57:32
Nedáš dostaneš. Martin Fiala neměl v zakončení štěstí a gólman zázračně vyrazil jeho střelu. Na druhé straně byl Pater Staněk krátký na střelu Petra Hromádka.
55:06
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů netaktizuje a hra má vysoké tempo. Ve vzduchu je cítit gól...
52:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (6:6).
52:11
Standardní situace z rohu, nacvičená rozehra a vyrovnávací branka domácích. GÓÓÓÓÓÓÓL.
49:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Ondřej Plecháč (5:6).
48:30
Hra FbŠ Bohemians se pomalu stupňuje a obránci domácích mají nyní plné ruce práce.
47:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (5:5).
47:11
Ačkoliv Rokycany získaly míček, celá obrana odešla střídat a po nečekané ztrátě míčku přišla nechytatelná střela hostů.
42:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jan Harák (5:4).
42:31
Z hokejky Martina Štvána skončil míček pouze za mantinelem u střídačky hostů. Hosté však ihned rozehrávají a dostávají míček za úroveň obránců na dvojici osamocených útočníků, z nichž druhý posílá balónek za záda brankáře Rokycan.
40:40
Hned v úvodních vteřinách zahájily oba celky střelecké hody. Nejprve domácí jedním pokusem, následně hosté hned ze tří pozic.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 15:12.
40:00
I o druhé přestávce probíhá na hřišti oficiální přestávkový program "Florbal může hrát každý" a diváci v hale mohou obdivovat útočné akce mladých florbalistů a florbalistek.
40:00
39:59
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Marek, asistoval Martin Štván (5:3).
39:59
Křižný pas až na nabíhajícího obránce, Michala Marka, který míří přesně do odkryté části branky Bohemians.
39:54
Po faulu na polovině hřiště budou naši rozehrávat.
37:03
Krásné akce rokycanských florbalistů. Jakub Svejkovský a Martin Štván, po změně pětic Denis Vitouš. Bohužel bez tíženého brankového úspěchu.
35:06
Na obou stranách měli hráči na hokejkách gólové šance, poslední hráči v kombinaci však netrefili míček.
33:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (4:3).
33:15
Druhý gól v rychlém sledu. Rokycany využívají chvilkového polevení soupeře.
32:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval David Šavel (3:3).
32:43
David Šavel zabojoval v útočném pravém rohu a shození mezi kruhy našlo přesně čepel Jakuba Košaře, který již nedal brankáři šanci zasáhnout.
32:07
Po zblokované střele Jakuba Svejkovského následuje rychlý protiútok. Projektil hostů však netrefuje branku.
30:51
Střela z bezprostřední blízkosti branky Rokycan končí nad horní tyčkou.
29:40
Několik po sobě jdoucích střel na branku hostů z hokejek Lukáše Bendeka, Michala Marka, Jakuba Svejkovského. Žádná se však neujala.
25:03
Obrana a brankář nyní připravili divákům pár vteřin napětí, kdy lehké shození mezi obránci skončilo až u nohou stojícího Petra Staňka.
20:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Petr Červenka (2:3).
20:58
Hned na úvod druhé třetiny se hosté prosazují po standardní situaci z mezikruží.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině v poměru 8:10.
20:00
19:40
Střela Martina Fialy byla jednou z posledních v první třetině. Brankář FbŠ Bohemians byl však připravený.
16:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (2:2).
16:14
Odvážný výpad Radka Orosze, pouze přízemní odpal míčku bránícím hráček přímo na hokejku Jakuba Svejkovského, který se po krátkém uvolnění k pravému mantinelu nemýlil a poslal míček ke vzdálenější tyčce.
12:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Martin Boháč (1:2).
12:42
Nenápadná střela od půlky mezi dvojici hráčů na velkém brankovišti a odraz od zad znamená vedení hostů.
12:00
Během jediné minuty viděli diváci po jedné brance na obou stranách.
11:55
11:40
11:17
Po ztrátě míčku zastavil samotného útočníka Bohemky na hranici velkého brankoviště Petr Staněk.
10:00
Po standardní situaci a zahraném signálu přišla pouze nepřesná střela Lukáše Bendeka.
09:56
Rokycany v držení míčku v útočném pásmu. Bohemians přerušují faulem.
08:45
Snahy domácích o presink končí většinou útočným faulem.
08:02
Týmy se střídají v držení míčku, souvislejší tlak jednoho z družstev jsme zatím neviděli.
06:42
Po téměř sedmi minutách hry máme v Rokycanech stále bezbrankové skóre. Na obou stranách jsme viděli několik slibných příležitostí, ale oba brankáři zatím vládnou svým svatyním.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Martin Boháč, Jakub Mulač, Ondřej Plecháč, Petr Červenka, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Michal Marek, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala