1:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - IBK Hradec Králové 1:13
56. Tereza Slavíková - 1. Eva Chocholoušová, 1. Anna Miholová, 7. Tereza Slavíková, 8. Denisa Drahokoupilová, 15. Natálie Žídková, 19. Lenka Řezníčková, 20. Denisa Dunajčáková, 30. Niké Hazuková, 35. Natálie Žídková, 39. Kristýna Gocová, 40. Eliška Buchalová, 53. Eva Chocholoušová, 59. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Jiří Klusák - Michal Šafář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 22, Martina Miksová 7 - Adéla Reslerová 20; po třetinách: 0:7, 0:4, 1:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině Domácí: 11 Hosté: 9
59:59
Komentář hostujícího trenéra Janečka: Na úvod dobrý. Brankostroj se po první třetině docela zaseknul, ale i tak to byl kontrolovaný výkon, škoda promarněné nuly vzadu. Pořád máme co zlepšovat a budeme to pěkně ladit. Soupeři díky za zápas.
59:59
Komentář domácího trenéra Komendy: První třetina se nám nepovedla, což ovlivnilo celý zápas. Trvalo nám, než si holky zvykly na tempo soupeře, je to i tím, že máme velmi omlazené družstvo a pro hodně děvčat to je z dorostenecké soutěže velký skok. Bude trvat ještě dlouho, než si zažijeme herní prvky a čeká nás dlouhá cesta. Gratulujeme soupeři.
58:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Lenka Řezníčková (1:13).
57:41
Miksová teď předvádí výborný zákrok.
57:11
Domácí začínají být střelecky aktivní.
55:19
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Věra Soukupová (1:12).
52:51
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Lenka Řezníčková (0:12).
52:14
Slavíkoví se teď obehrála dvě hráčky a vystřelila. Střela byla bohužel zablokována.
50:56
Nyní můžeme vidět hru 4 na 4 ve které se více drží na balónku domácí tým.
50:05
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
49:51
Vyloučen hráč Iva Váňová družstva SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:35
Slavíková se snažila vystřelit, ale trefila první hráčku stojící před ní.
47:07
Hostující hráčky mají zatím hru pod kontrolou.
45:40
Syslová teď vybojovala faul na útočné polovině.
44:30
Hosté se obtáčí okolo domácí gólmanky jak na kolotoči.
43:02
Slavíková střílí po nahrávce Sedláčkové, střela však letí vysoko nad.
42:08
Hosté opět ordinují na domácí obrané polovině.
39:33
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Dohnalová (0:11).
38:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Simona Némethová (0:10).
36:20
Hostům se opět povedlo si nahrát přes malé brankoviště jediné štěstí pro domácí že hráčka hostí nedokázala nahrávku zpracovat.
35:06
Slavíková teď prověřuje hostující gólmanku jedovatou střelou a ta ji vyráží a odpaluje pryč od brány.
34:17
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Eva Chocholoušová (0:9).
33:30
Sedláčková teď doslova vyhnala hostující hráčku z obrané polovinu.
31:47
Hra se opět odehrává na obrané polovině domácího týmu.
29:28
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Niké Hazuková, asistoval Kristýna Šarounová (0:8).
29:28
Kratochvilová sice dobře vytřela podlahu , ale míček stejně končí za jejími zády.
28:55
Kratochvílová opět zasahuje.
27:44
Hostující gólmanku zatím nikdo neprověřil žádnou složitější střelou.
27:15
Domácí opět zablokovali několik střeleckých pokusů.
26:21
Po ostré střele Váňové padá k zemi jedna z hostujících hráček.
25:40
Domácí tým zvýšil svoji aktivitu, na hosty to zatím stále bohužel nestačí.
23:55
Soukupová se dostala ke střele, ale trefuje pouze gólmanku.
23:37
Sedláčková se teď snažila od mantinelu procpat do středu hřiště soupeřka ji však dobře zahnala.
22:27
Boháčková se teď na chvíli podívala na útočnou polovinu bohužel pro ni se musí hned vracet na pomoc obraně.
22:02
Kratochvílová teď zachraňuje svůj tým výborným zákrokem.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 3 Hosté: 21
19:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (0:7).
18:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Simona Némethová (0:6).
18:30
Jašková teď výborně vybojovala balónek na útočné polovině a snažila se nahrát na střed hřiště na volnou Syslovou její pokus však hosté zachytili.
18:04
Domácí se během přesilové hry nedostali do žádné výrazné šance.
17:30
Domácí vyslali několik střel, ale ani jedna z nich nějak výrazně neohrozila hostující bránu.
16:04
Vyloučen hráč Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
Hostující rozehrávali z rohu hřiště. Do střely se však nedostali.
14:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Simona Némethová (0:5).
13:44
Kratochvílová si připisuje další úspěšný zákrok.
12:25
Sedláčková teď výborně zachytila rozehrávku hostujícího týmu,
11:22
Domácí ať se snaží jak se snaží nedaří se jim udržet míček na svých hokejkách.
09:25
Domácí teď zablokovali několik nebezpečných střel.
08:02
Hosté přidávají na konto dva rychlé góly a domácímu týmu dávají minium prostoru.
07:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Niké Hazuková (0:4).
06:08
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková (0:3).
05:38
Domácí se snaží rozehrát, ale hosté jim nedávají příliš prostoru.
03:44
Domácímu týmu se zatím nedaří dostat k pořádné útočné akci a více času se tráví na své obrané polovině.
02:44
Domácí si při pomalé rozehrávce zavařili před vlastní bránou. Akci zachraňuje domácí gólmanka.
01:54
Sedláčková se dostala ke střele, ta však končí vysoko nad hostující brankou.
00:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Tereza Hvězdová (0:2).
00:55
Hosté vstoupili do zápasu s velkým nasazením a přidávají i druhý gól.
00:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Kristýna Gocová (0:1).
00:14
Domácí v zápětí po vyhraném buly ztrácejí balónek před vlastní bránou a soupeř tuto chybu trestá.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Klusák a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Kristýna Gocová, Eva Chocholoušová, Simona Némethová, Natálie Žídková, Lenka Řezníčková
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Michaela Boháčková, Kateřina Vondrušková, Iva Váňová, Kristýna Syslová, Tereza Slavíková