0:2
- : -
60:00
59:59
Komentář trenéra hosté: Tři body bereme, ale od nás zatím hodně syrový výkon. Čeká nás ještě hodně práce abychom se přiblížili k lepším výkonům. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Bylo od nás malé nasazení a chuť dávat góly. Naopak soupeř tyto šance trestal a právem vítězí. Děkujeme soupeři za utkání.
58:36
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Magdaléna Bašová (1:5).
51:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Nikola Andršová (1:4).
47:26
Vyloučen hráč Lenka Blažeňáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:44
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
35:54
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová, asistoval Nikola Remešová (1:3).
30:03
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Vacková, asistoval Lenka Blažeňáková (1:2).
24:08
Vyloučen hráč Patricie Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Markéta Zeisková (0:2).
20:00
20:00
15:56
Vyloučen hráč Veronika Vacková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
11:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Jitka Růžičková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Tereza Jirčíková, Nikola Andršová, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Lenka Blažeňáková, Martina Joudalová, Veronika Vacková, Lucie Romančáková