4:1
- : -
FbC Plzeň

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Plzeň 12:1
2. Jiří Kratina, 8. Jan Malič, 18. Jakub Buršík, 24. Filip Folauf, 26. Erik Papež, 29. Filip Folauf, 37. Jan Horák, 38. Jakub Buršík, 46. Erik Papež, 47. Dominik Šimáně, 54. Theodor Caban, 57. Tomáš Otcovský - 59. Filip Šíp; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 12 - Matěj Urban 18, Matouš Eret 8; po třetinách: 3:0, 5:0, 4:1;
60:00
komentář trenéra hostů (Boháč Jakub) Od nás velmi nervozní výkon a spousta chyb. Neduraz před naší bránou. Bohužel i pár neproměněných jasných golovych sancí. Do dalšího zápasu budem připraveni lépe. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
komentář trenéra domácích: na začátek sezóny jsme nezahráli špatně. zároveň nám zápas ukázal, na čem budeme pracovat v trénincích. počasí nám vyšlo, zápas v tomto pro florbal nezvyklém prostředí byl zajímavý pro hráče i diváky. děkujeme soupeři a přejeme dobrou cestu domů, děkujeme divákům.
58:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Šíp, asistoval Jiří Winter (12:1).
56:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský bez asistence (12:0).
56:24
Oba týmy se snaží dát další góly a i přes únavu nevypouštějí nic.
55:00
Probíhá posledních 5 minut utkání.
53:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Theodor Caban, asistoval Tomáš Otcovský (11:0).
51:35
Kapitán Plzně stále povzbuzuje své spoluhráče , aby se nevzdávali a dohráli zápas na maximum.
50:00
Právě probíhá posledních 10 minut utkání.
49:45
Hráč Bohemky s číslem 21 trefuje od půlící čáry břevno.
47:07
Hráč FcB Plzeň s číslem 19 minul prázdnou branku.
46:27
Tým Bohemians dává další gól a tím dosahují dvouciferného čísla.
46:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně bez asistence (10:0).
45:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Filip Folauf (9:0).
43:53
Hráči obou týmů se rvou do každého souboje a nic nevypouští.
40:35
Tým FbC Plzeň se vrátil do 3. třetiny s lepší náladou, tak třeba uvidíme nějaké góly od nich.
39:30
Tým Bohemians si připravil skvělou akci kterou zakončil ukázkovým gólem pod víko.
38:30
Obránce Plzně vystřelil krásnou střelu. Golman Bohemians ale s přehledem vychytal.
37:35
Jakub Buršík si napravil reputaci a konečně trefil prázdnou branku.
37:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jiří Kratina (8:0).
36:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Folauf (7:0).
35:58
Tým Plzně skvěle ubránil akci Bohemky.
35:38
Tým Bohemians hraje nyní v plném počtu.
35:00
Probíhá posledních 5 minut druhé třetiny.
34:24
Mezi hráči Plzně koluje špatná nálada, ale jejich kapitán je stále povzbuzuje
33:38
Vyloučen hráč David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
31:50
Tým Bohemians je v plném počtu.
31:30
Tým Plzně nyní předvedl 2 krasné akce, Bohužel bez gólu.
29:50
Vyloučen hráč Vojtěch Šimáček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
28:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Horák (6:0).
26:27
Hráč Bohemky Bursík minul prázdnou branku.
26:23
Domácí tým má hru pevně v rukou a nenechá soupeře zaútočit.
25:33
25:09
Hráč týmu FbŠ Bohemians DDM Praha 7 minul prázdnou bránu.
23:49
I přes velký nátlak domácího týmu Plzeň se nevzdává.
23:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (4:0).
21:53
Tým Bohemians je nyní v plném počtu.
20:10
Přichází první středa na branku hostů v druhé třetině.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians DDM : 10 FbC Plzeň: 3
20:00
19:51
Vyloučen hráč Erik Papež družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
19:30
Zbývá 30 sekund do konce 1.třetiny.
17:59
Po velkém nátlaku na golmana Plzně se hráčům Bohemky podařilo dát gól.
17:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Tomáš Otcovský (3:0).
15:26
Tým FbC Plzeň předvedl krásnou akci, ale soupeř dokázal ubránit.
12:45
Oba trenéři podporují své hráče. Je to slyšet až na parkovišti.
08:20
Po krásné akci tým FbŠ Bohemians zvyšuje svůj náskok na 2:0
07:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (2:0).
05:10
Diváků sice dorazilo o něco méně , ale hráči se navzájem povzbuzují takže tady není žádné ticho.
03:24
Oba týmy hrají tvrdě a jen tak se nenechají obrat o míček.
01:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Jakub Buršík (1:0).
00:30
Utkání začalo pěknou akcičkou FbŠ Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Jiří Winter, Tomáš Holeček, Štěpán Plachý, Richard Bastl
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Horák, Jan Malič, Filip Forman, Erik Papež, Filip Folauf