1:4
7:0
- : -

Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 11:6
17. Tomáš Zelinka, 18. Daniel Kellermann, 20. Ondřej Halej, 21. Ondřej Halej, 43. Filip Samuel Dušek, 49. Jakub Holovej, 50. Jakub Holovej, 53. Ondřej Halej, 57. Tomáš Uhlík, 59. Jakub Holovej, 60. Marek Macura - 4. František Vrňata, 17. František Vrňata, 21. Adam Pospíchal, 25. Adam Kopal, 27. Michal Záboj, 39. Matěj Jambor; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 28 - Martin Baloun 31, Karel Hodík 0; po třetinách: 3:2, 1:4, 7:0;
60:00
Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: "Dnes skvělé utkání - zaplatili jsme tvrdou, ale férovou nováčkovskou daň. V první třetině jsme netrestali soupeřovy výpadky, ve druhé odehráli vyrovnaný juniorský florbal a ve třetí platili daň za nezkušenost. Jsem pyšný na naše hráče - dnes debutovalo 8 hráčů z 11 v juniorské lize. Na tom budeme stavět."
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Chomutov - 14, Kunratice - 7
59:59
Střely celkem: Chomutov - 41, Kunratice - 34
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Jako na houpačce. Druhá třetina z naší strany velmi špatná, třetí o mnoho lepší. Hezký obrat. Díky divákům, kteří za námi dorazili do Kadaně za podporu a pořadatelům i soupeři za dobré utkání.
59:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura bez asistence (11:6).
59:04
Jamborovi sjel balonek z čepel při střele.
58:33
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
58:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (10:6).
58:33
Chomutov proměňuje přečíslení 2na1.
56:58
A další v pořadí, tentokrát Dušek, netrefil poloprázdnou bránu.
56:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Tomáš Zelinka (9:6).
56:31
Hodík si při přesunu k tyčce srazil Uhlíkovo nahození za záda.
55:30
Timeout Florbal Chomutov
55:30
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za držení.
55:23
Holovej netrefil prázdnou bránu.
54:43
Chomutov je ve třetí třetině rozhodně lepším týmem.
52:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Ondřej Šrámek (8:6).
52:40
Po dlouhém Šrámkovo výhozu se prosazuje Halej.
51:18
Halej běžel sám na bránu, ale Hodík vytrčil svoji nohu a míček mu vypíchl.
50:48
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:16
Kunratice nebyly daleko od vyrovnání. V cestě jim stál pouze Šrámek, ale i to bylo pro ně moc.
49:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej bez asistence (7:6).
49:21
Pro Holoveje není žádný problém prosadit se, když se obrana zapomněla na druhé straně hřiště.
48:35
Cenu pravidelného sestřelovače veverek dnes asi získá Ondra Halej.
48:13
Utkání se přiostřuje.
48:11
47:12
Vypadá to, že tu máme zemětřesení. Za pár minut popadalo asi deset hráčů.
46:09
Hodík vychytal Holovejovu střelu helmou.
44:54
Chomutov se úspěšně ubránil.
43:05
Chomutov se zatím úspěšně brání.
42:28
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Petr Švehla (5:6).
42:11
Hodík přes Holoveje nic neviděl, tak pro Duška nebyl vůbec žádný problém skórovat.
40:39
Chomutov do poslední třetiny vlítl doslova po hlavě.
40:01
Úvodní buly 3: třetiny vyhrávají domácí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Hodík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Chomutov - 15, Kunratice 11
38:35
Jamborova střela tyčka-tyčka-gól končí v chomutovské bráně.
38:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Jambor bez asistence (4:6).
37:31
Peksa krásně našel Macuru samotného před bránou, ale ten míček pouze podrazil.
36:41
Holovejova ztečovaná střela letěla vysoko nad bránu.
34:54
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:54
Kellermann se po zákroku Kopala proletěl vzduchem a Chomutov si zahraje další přesilovku.
33:08
Chomutov chce očividně vyrovnat.
31:28
Diváci jsou jak na tenise. Pořád se jim hlavy otáčí nalevo, napravo....
28:39
Pospíchal získal balon za svoji bránou a už měl za sebou tři chomutovské.
27:53
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:37
Halej jen o pár centimetrů minul bránu.
26:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Matěj Jambor (4:5).
25:31
Šrámek si dobře postavil bránu, být brána o centimetr jinde, tak by to byl gól.
24:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal, asistoval František Vrňata (4:4).
24:30
Doleček funguje v malém brankovišti doslova jako druhý gólman.
23:05
Šrámek chytil Váchovu střelu jakoby to byla papírová kulička.
21:54
Peksa tak tak, ale dostal balon na Uhlíka ještě před tím než k němu přilítl Vácha.
21:36
Šrámek vychytal Záboje.
20:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Martin Peksa (4:3).
20:54
Baloun vyrazil Uhlíkovu střelu helmou.
20:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Pospíchal, asistoval Tomáš Josefovič (3:3).
20:16
Pospíchalova střela od půlky končí až za Šrámkovy zády.
20:06
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
19:42
Váchova střela končí na břevně chomutovské branky.
19:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Tomáš Zelinka (3:2).
18:18
CItuji trenéra Kunratic po čtvrté křižné přihrávce bekendem: ,,Na to, na co my použijeme bekend, z toho mi zůstává rozum stát."
17:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Petr Švehla (2:2).
17:24
Chomutov srovnává...
16:43
Po Halejově střele Baloun vrazil balon před sebe a ten do brány dopravil dobíhající Zelinka.
16:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Ondřej Halej (1:2).
16:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Štěpán Vácha (0:2).
16:12
Po krásné kombinaci Kunratic se prosazuje opět Vrňata.
15:50
Peterka si udělal z chomutovských hráčů kuželky, ale před bránou mu byl míček zabaven.
14:46
Macura za bránou Kunratic zbořil jak Záboje, tak mantinely.
13:46
Marek už dnes minimálně třikrát namazal soupeři balonek na hokejku.
12:56
Vrňatova střela končí na Šrámkověo dlani.
11:54
Chomutov bezdůvodně ztrácí balony nepřesnými přihrávkami.
11:00
Kellermann se při souboji opřel o mantinely a ty následně popadaly jak domino.
09:45
Chomutov je více na balonu, ale KUnratice mají mnohem více šancí.
07:55
Šrámek si v klidu došel pro Josefovičovu zblokovanou střelu.
07:05
Souboj Jambora s Peksou končí standartkou pro domácí.
06:32
Chomutov drží Kunratice pod neustálým tlakem.
04:59
Secvičená standartka Chomutova končí Kellermannovou střelou mimo.
03:42
Šrámek se blýskl hvězdným zákrokem.
03:17
03:17
A máme tu první gól.
01:43
Marek ztratil balon na půlce a opět se Vácha hnal sám na bránu. Naštěstí pro Chomutov mu balonek sjel z čepele.
01:09
Baloun si proti Macurovi připsal svůj první zákrok.
00:17
A máme tu první setřel veverek v podání kunratického Váchy, který se hnal sám na bránu.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Baloun; hráči v poli: Adam Kopal, Vojtěch Doleček, Filip Bezpalec, František Vrňata, Štěpán Vácha
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Michal Marek, Daniel Kellermann, Filip Samuel Dušek, Petr Švehla, Jakub Holovej