3:0
3:2
- : -

Technology Florbal MB - FBC Štíři Č. Budějovice 10:3
5. Marek Korych, 7. Filip Hložek, 15. Jakub Seibert, 16. Štepán Švejda, 24. Sebastián Šlechta, 27. Zdeněk Vyhnánek, 39. Filip Kučera, 51. Ondřej Pužman, 54. Štepán Švejda, 59. Filip Kučera - 10. Matěj Beniačik, 44. Tomáš Hanák, 53. Jan Morávek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Macík 22 - Michal Dytrych 24; po třetinách: 4:1, 3:0, 3:2;
60:00
Střely po třetí třetině: domácí 13, hosté 7
60:00
Komentář trenéra hostí (Jiří Kratochvíl): Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. My jsme podali statečný výkon, rozhodně lepší než včera, skóre je pro nás trochu kruté, ale opět jsme neproměňovali šance.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Šácha): Dnes od nás určitě koncentrovanější výkon než ve včerejším zápase. Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a až na chvilkové výpadky můžeme být dnes s celkovým výkonem spokojeni. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:56
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
59:56
Hosté zkouší power play
58:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera bez asistence (10:3).
53:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Martin Sobotka (9:3).
53:09
Boleslavští odpovídají rychlým gólem
52:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Lukáš Tinavský (8:3).
52:45
Morávek snižuje skóre
50:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Sebastián Šlechta (8:2).
43:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák z trestného střílení (7:2).
38:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Jan Zoufalý (7:1).
33:41
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:50
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:50
Hosté po faulu od Korycha mají přesilovku
26:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Daniel Martínek (6:1).
26:33
Vyhnánek přesnou střelou vymetl horní růžek
25:14
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:14
Boleslav má nyní druhou přesilovku
23:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Daniel Martínek (5:1).
23:25
Boleslav využívá přesilovku a Šlechta po přihrávce od Martínka posílá míček za brankáře hostí
22:20
Boleslav má nyní přesilovku a nahrávkami na soupeřově polovině hledá volnou cestu do brány
21:45
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (4:1).
15:56
Po povedené akci Švejda posílá míček do soupeřovi brány
14:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Ondřej Pužman (3:1).