1:3
0:5
- : -

Florbal Chomutov - PSN Tatran Střešovice 3:11
8. Marek Macura, 13. Matyáš Rauscher, 22. Tomáš Zelinka - 1. Matěj Vavroušek, 15. Matěj Šebek, 20. Jakub Kerzel, 36. Vojtěch Wojnar, 38. Ivan Tomčo, 40. Ondřej Papoušek, 49. Vojtěch Wojnar, 56. Ivan Tomčo, 58. Tomáš Navrátil, 60. Matěj Šebek, 60. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: Jiří Jelínek - Barbora Suková; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 16 - Tomáš Jurco 17; po třetinách: 2:3, 1:3, 0:5;
60:00
59:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Tomáš Jančík (3:11).
59:59
Střely na bránu po třetí třetině: Chomutov 7, Tatran 10.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Lince: Utkání dvou poločasů z naší strany, kdy do půlky zápasu jsme drželi se soupeřem krok. Od druhé půlky zápasu došly síly fyzické a zřejmě i psychické. Díky soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
59:59
Komentář trenéra hostí pana Jana Pojary: Z naší strany špatný vstup do zápasu a neplnění stanovené taktiky. Postupně zlepšený výkon. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
59:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Ivan Tomčo (3:10).
59:08
Střelec hostí nestihl trefit míček po prudké nahrávce.
58:41
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:10
Chomutov zkouší rychlý protiútok po výhodu brankáře. Za půlkou byl útok zastaven.
57:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil bez asistence (3:9).
56:48
Střela domácích trefuje spoluhráče vedle tyče. Jemu se už nepodařilo dorazit.
55:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Vavroušek (3:8).
55:24
Slanař chytá míček stylem alá nůžky.(Sevřel ho mezi nohy.)
54:31
Tatran bude hrát situaci pět na tři po dobu jedné minuty.
54:30
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
53:45
Tatran střílí po rychlé nahrávce do prázdné brány. Slanař skáče jako do vody a chytá míček na svou hruď.
53:31
Vyloučen hráč Rudolf Klement družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
52:46
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
52:17
Chomutov zkouší střílet z dálky. Zatím neúspěšně.
51:05
Míček proklouzl pod nohou brankáře hostí a vzal to kolem tyčky ven.
50:56
Vyloučen hráč Tomáš Jančík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
50:18
Protiútok tři na dva ze strany tatranu skončil střelou po zemi, kterou brankář zastavuje nohou.
49:32
Míček proskočil za brankářem domácích. Takové štěstí teď právě potřebují.
49:08
Prudká střela z půlky trefila brankáře hostí.
48:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Matěj Moravec (3:7).
47:45
Domácí obránce se roztáhl co nejvíc mohl a nohou překazil nahrávku směřující před branku.
46:00
Chomutov tlačí na soupeře na útočné polovině.
44:11
Reakce domácího hráče právě zabránila před nebezpečným míčkem před brankou, když odpaluje míček do rohu.
43:22
Chomutov běží sám na bránu. Laxní střela byla hozena na brankáře.
42:41
Obránce Chomutova blokuje střelu.
41:58
Tatran střílí po standardní situaci. Trefuje brankáře.
41:04
Slanař blokuje první střelu a dorážku vyráží za mantinel. Neuvěřitelný výkon.
40:01
Zahajovací buly třetí třetiny vyhrává Chomutov.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině: Chomutov 5, Tatran 7.
39:49
Střela letí přes branku hostí. To vypadá, že toto byla poslední střela téhle třetiny.
39:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Tomáš Navrátil (3:6).
39:20
Nádherná kombinace domácích před brankou soupeře, bohužel bez zakončení.
37:48
Slanař skáče přes celou branku a blokoval míček svojí hrudí před vstupem do branky.
37:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Tomáš Navrátil (3:5).
37:06
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
36:50
Chomutov má problém získat míček na svou hokejku.
35:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Kryštof Maňour (3:4).
33:13
Prudkou střelou po standardní situaci útočník tatranu překvapuje soupeře. Brankář na poslední chvílí vyráží míček.
31:20
Po neskutečné nahrávce pod nohama domácích střílí tatranský hráč s volným výhledem. Míček míjí tyčku o píď.
30:15
Chomutovští hráči si navzájem vypomáhají a přečislují tím soupeře v soubojích.
28:55
Jurco si připisuje parádní zákrok.
28:36
Domácí hrají přesilovku na jednu minutu.
27:36
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:44
Slanař chytá míček na brankové čáře.
26:20
Chomutov zahazuje míček za soupeřovu bránu.
26:03
Vyloučen hráč Matěj Martinovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
25:10
Macura leží na zemi za svojí brankou, nejspíš ho bolí noha.
24:37
Macura střílí na bránu, přestože míček skáče.
22:24
Útočníku hostí odskakuje míček z hole, když stál před bránou. Obránce pohotově reaguje a bere míček pod kontrolu.
21:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Martin Peksa (3:3).
20:28
Chomutov střílí na bránu, přímo do brankáře.
20:01
Buly opět vyhrává tým hostí.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině: Chomutov 8, Tatran 10.
19:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Matěj Moravec (2:3).
19:40
Branka domácích opouští své místo, rozehrává se z rohu.
19:11
Po dvou střelách míček letí přes tatranskou bránu za mantinel.
17:20
Úžasný přehled na hřišti od tatranských hráčů.
15:34
Míček odskakuje k samotnému hráči z tatranu přímo před branku. Situaci jeden na nikoho vychytal Ondřej Slanař.
14:59
14:10
Útočník z tatranu zabíhá mezi hromadu obránců a snaží se situaci prosólovat.
12:12
Útočník domácích Zelinka pálí z blízka. Brankář pohotově vyráží míček svojí rukou.
12:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher bez asistence (2:1).
11:00
Obrana domácích pevně drží a berou všechny míčky před jejich brankou.
10:00
Tatran zkouší štěstí střelou z půlky.
07:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura, asistoval Tomáš Zelinka (1:1).
07:40
Chomutov už podruhé za sebou překazil útočnou akci tatranu.
05:00
Útočník tatranu běží sám na bránu.Slanař rychlým pohybem rukou vyráží míček.
04:50
Chomutov promarnil šanci vstřelit gól poté, co parádní nahrávka před bránu nenavázala na hokejku spoluhráče.
04:00
Jeden souboj u míček za druhým. Hra je zatím beze střel.
02:40
Hráči jsou nashromážděni před brankou tatranu. Chomutov pálí do hráčů.
02:20
Obránce Chomutova odkopl míček za půlku a přerušuje tím brejk.
01:20
Tatran se drží na útočné polovině.
00:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Tomáš Navrátil (0:1).
00:01
Zápas s míčkem na holi zahajuje Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Matěj Vavroušek, Jan Pojar, Michael Kočandrle, Ondřej Papoušek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Michal Marek, Daniel Kellermann, Petr Švehla, Filip Samuel Dušek, Matyáš Rauscher