3:2
- : -
FbC Plzeň

FB Hurrican Karlovy Vary - FbC Plzeň 8:5
12. Adam Zahraj, 14. Jiří Mutínský, 27. Tomáš Zdeněk, 32. Tomáš Smolka, 36. Ondřej Ančinec, 47. Ondřej Ančinec, 49. Jaromír Péc, 60. Ondřej Ančinec - 13. Štěpán Plachý, 26. Jiří Varta, 35. Jan Baštýn, 43. Jiří Varta, 52. Ondřej Kůs; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4 + Matěj Korbel OS:2; využití: 0:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 23, Martin Mičiak 5 - Matouš Eret 32; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:2;
60:01
Komentář trenéra hostí Jakuba Boháče: Bohužel tento zápas jsme opět nezvládli. Osobní chyby a nedůraz nám prohrály zápas. Soupeř zaslouženě bere tři body. Děkujeme za zápas.
60:01
Komentář trenéra domácích Miroslava Závory. "Důrazně bránící soupeř nám dělal z počátku problémy, naše střelecké trápení a individuální chyby udržovaly soupeře ve hře. Jsme rádi, že jsme zvládli závěr zápasu a vážíme si prvního vítězství v CE lize juniorů. Děkujeme soupeři a divákům."
60:00
59:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jan Mašát (8:5).
57:20
Vary teď zahazují jednu šanci za druhou. Už mohlo být rozhodnuto
56:12
Domácí gólman se vrhl pod nohy hostujícímu útočníkovi, bohužel při tom schytal tvrdý úder a musel střídat
56:11
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Mičiak družstva FB Hurrican Karlovy Vary
55:20
Teď je to spíše taková sekaná než pohledný florbal
51:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Kůs, asistoval Štěpán Plachý (7:5).
51:10
Bartůšek teď zachránil svůj tým od inkasovaného gólu
49:45
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
48:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc bez asistence (7:4).
47:44
Domácí se snaží definitivně rozhodnout, stále jim však chybí štěstí v koncovce
46:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Tomáš Smolka (6:4).
45:18
Zdeněk minul zcela odkrytou branku
43:30
Trochu se nám teď přiostřilo
42:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Štěpán Plachý (5:4).
39:09
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
39:09
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
39:09
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest.
39:09
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
37:38
Míček poskakoval karlovarským brankovištěm, nikdo z hráčů Plzně ho však nedokázal uklidit do branky
35:43
Střela Mutínského se mezi tři tyče nevešla
35:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Vojtěch Bigas (5:3).
34:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Baštýn bez asistence (4:3).
31:29
Hosté zvládli ubránit oslabení, poté však nepochopitelně jeden z obránců nahrál přímo na domácího kapitána Smolku, který se ze středu nemýlil
31:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka bez asistence (4:2).
29:25
Vyloučen hráč Marek Weber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Marcel Kalfiřt (3:2).
25:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Marek Weber (2:2).
13:50
Mutínský dostal nádhernou křižnou přihrávku od Korbela a s přehledem trefuje odkrytou branku
13:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Matěj Korbel (2:1).
12:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý z trestného střílení (1:1).
11:43
Bartůšek si v rychlém sledu připsal čtyři skvělé zákroky a poté výhozem vybídl ke skórování Zahraje
11:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Bartůšek (1:0).
10:33
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.