4:1
4:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Panthers Praha 12:1
3. Lukáš Dubský, 6. Kryštof Sedláček, 9. Tomáš Dibelka, 20. Michael Řehák, 22. Lukáš Kašpar, 27. Michael Řehák, 33. Adam Kuchynka, 35. Lukáš Kašpar, 51. Matěj Eisenkolb, 52. Tomáš Dibelka, 53. Adam Kocián, 56. Jan Linhart - 33. Ondřej Přib; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Filip Čermák 27 - Kristián Ulrych 12, Dominik Moravec 12; po třetinách: 4:0, 4:1, 4:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 13, Panthers: 11
60:00
Střely celkem: SPA: 36, Panthers: 28
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnes povedený zápas, děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
Komentář Panthers Praha Davida Koláře : Vstoupili jsme do utkání se zbytečným respektem k soupeři, což vedlo k mnoha nevynuceným chybám, které Sparta chladnokrevně využila a zbytek zápasu zkušeně kontrolovala. Díky za zápas!
60:00
58:00
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:00
Hráči nám rozbořili mantinely tak že jsem je musel osobně narovnat.
55:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Adam Kocián (12:1).
55:24
Linhart úplně v klídečku ze zátahu vymetl šibenici.
54:26
Dibelka při rozehrávce nechal míček za sebou a vznikla z toho nebezpečná situace.
52:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Kašpar (11:1).
51:56
Hurt hokejkou odhodil protihráči hokejku, protože mu protihráč blokoval hokejku hokejkou.
51:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Michal Derevlanyj (10:1).
50:50
Timeout Panthers Praha
50:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Adam Kocián (9:1).
50:50
Sparta předvedla pěknou kombinaci. Linhart prostrčil dopředu na Kociána a ten nahrál před prázdnou branku Eisenkolbovi.
49:46
Sparta nevyužila přesilovku.
47:46
Vyloučen hráč Kryštof Novotný družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
47:40
Vochyán nám málem naletěl do stolku.
47:20
Čermák předvedl slušný zákrok.
46:04
Jan Pauček (skoro hlavní pořadatel) lepí reklamu na mantinelu která se odlepila.
46:03
Velc za mantinelem.
44:05
Kocián zblokoval střelu a následně vytlačil protihráče až za bránu.
42:30
Velc proběhl po mantinelu ale skákavě nahrál na střed kde Kuchnka minul balonek.
41:39
Panthers ostře napadají rozehrávku Sparty.
41:04
Linhart zahrál technicky a chladně balónek za mantinel, když byl pod tlakem.
40:01
První buly se rozhodčímu nelíbila a tak se rozhodl ji zopakovat.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 12, Panthers: 10
40:00
38:01
Krupička si s tím nedělal velkou hlavu a míček který se k němu odrazil před jeho brankou odpálil na půlku soupeře.
34:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Adam Kocián (8:1).
34:34
Kocián z poza branky prostrčil na volného Kašpara.
32:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval Antonín Ježek (7:1).
32:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Tomáš Dibelka (7:0).
32:31
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Moravec družstva Panthers Praha
32:31
Talentovaný Kuchynka propálil golmana na bližší tyč.
30:53
Sparta v pěti a Kašpar by měl dát góla.
30:23
Sparta si s Pantherama hraje jako kočka s myší.
29:58
Waldhauser ze zátahu netrefuje balónek.
29:05
Kašpar tam prý pak naskočí a dá góla. Uvidíme.
28:53
Vyloučen hráč Lukáš Kašpar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
28:32
Sparta teď měla slušný tlak.
28:04
Kocián to zkouší od mantinelu.
26:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Matyáš Velc (6:0).
26:14
Dubský našel svým krosem Řeháka a ten neváhal a střílí gól. Myslím že balónek dokonce propadl mezi nohama gólmana.
25:19
Kocián ze středu netrefuje bránu.
24:45
Waldhauser burcuje své spoluhráče,
24:05
Sparta vůbec nechce půjčit protihráčům balónek.
22:57
Krupička si na středu moc věřil a přišel o balonek. Z tohoto vylezla poměrně nebezpečná akce, ale Čermák v bráně očividně chce udržet čisté konto.
22:25
Sparta nikam nespěchá a v poklidu rozehrává.
21:03
21:03
Kašpar ze středu chladnokrevně zakončil tahem.
18:36
Velc trefuje boční síť poloprázdné branky.
17:59
Vyloučen hráč Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
16:54
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
16:48
Dibelka namazal protihráči.
16:00
Dubský dostal do intimních partií a odchází na střídačku.
13:42
Velc po nahrávce od Čermáka šel sám na branku, ale neproměňuje tuto šanci na gól.
12:30
Sparta hraje v klidu a díky dobrému startu kontroluje hru.
10:40
Hurt dostal přihrávku za obranu. Když však vystřelil, tak netrefil zařízení.
10:13
Čermák basebalovým úderem netrefuje míček. Vysoká ani úraz z toho naštěstí nebyl.
08:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Matyáš Velc (3:0).
08:26
Velc posunul od mantinelu na střed a je z toho gól.
08:09
Čermák v oslabení ze utrhl ze řetězu a v brejku trefil břevno.
07:41
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra bez hokejky.
06:21
Sledujeme zatím bojovné utkání z obou stran, ale Sparta ukazuje svojí větší kvalitu.
05:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kryštof Sedláček, asistoval Matěj Eisenkolb (2:0).
05:26
Volný úder z poza půlky skončil gólem.
04:28
Žiška šel do výběhu, avšak jeho střela byla zblokována do rohu.
02:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (1:0).
02:28
Dubský dostal nahrávku a z první trefuje prostor pod rukou golmana.
02:10
Linhart po krosovce minul branku.
00:01
A máme tu začátek utkání. Úvodní buly vyhrála Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Jan Vochyán, Adam Kuchynka, Tomáš Dibelka, Matěj Čermák, Matyáš Velc