1:1
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Sokoli Pardubice 4:7
10. Daniel Kříž, 24. Marek Svoboda, 47. Marek Svoboda, 54. Vojtěch Železo - 1. Marek Weinelt, 3. Marek Weinelt, 6. Adam Šmíd, 13. Matěj Gregor, 20. Adam Šmíd, 30. Michal Smola, 43. Lukáš Kučera; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 19 - Matěj Denemark 36; po třetinách: 1:5, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: Tři body fajnový, nicméně dnes velké trápení. Jen díky nemohoucnosti náchodských v zakončení a výbornému Denemarkovi je konečný stav takový, jaký je. Doufám, že za týden předvedeme diametrálně odlišný výkon.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Domácí 40, hosté 26 Komentář trenéra domácích: Prospaných prvních deset minut a naše špatná kvalita v zakončení nás stála opět body. Chválím kluky za obrovské nasazení a bojovnost po 50 minut zápasu, škoda jenom našeho bídného zakončení poctivě vypracovaných šancí. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
57:02
Poupa se s pardubickým gólmanem zamotal do klubka
53:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Železo, asistoval Matěj Hnízdil (4:7).
53:47
Železo připomíná Buda Spencera: poslal dělovku přímo dovnitř
53:32
Dnešní zápas připomíná středověkou literaturu, pořád jen drama.
49:47
Výborný Hanuš udržuje stav stejný, je neprůstupný jako blokáda u Leningradu
46:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Cejnar (3:7).
46:31
Mára s Dejvem konečně dávají góla Náchod blíže k možnému comebacku
42:46
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jiří Kohoutek (2:7).
39:59
Zhodnocení druhé části: Náchod více odolává Pardubicím, gólama jsou týmy nerozhodně, Náchod je výrazně silnějším a dostává se k více šancím, pokud prolomí dnešní smůlu mohli by zápas vyrovnat
37:31
Jirásek se výborně dostal skrze obranu, jediné co golu chybělo byla lepší střela
35:13
Náchod sype jednu střelu za druhou, střelecké štěstí se ale stále drží Pardubic jak klíště
32:31
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
31:06
Vyloučen hráč Matěj Gregor družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:06
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
31:06
Matěj s Matějem se potkali a společně odešli na trestnou
29:03
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Adam Šmíd (2:6).
28:43
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
28:43
Taneční mistr Jirásek posekal herní pole florbalkou jako dříve lidé obráběli pole srbem
21:11
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
19:59
Náchod do druhé části nastoupí v přesilovce, Kubásek byl nepříjemně faulován a Macek si odsedí ještě 1:34 Náchod si převážně hru udržoval na půlce Pardubic, zatím jim chybí pouze štěstí,aby hru vyrovnali.
19:34
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:07
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Michal Smola (1:5).
18:50
Po neshodě s výhodami se na prostředku rozehrává bully
17:42
Zas a znova, pardubický gólman je jak Berlínská zeď, projde skrze něho jen nečekaný jedinec
15:15
Pardubický gólman zatím ukazuje svoji připravenost, zatím pouze výborné zákroky
14:43
Náchod je momentálně lepší k dokonalosti chybí pouze trocha střeleckého štěstí
12:30
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matěj Gregor, asistoval Dominik Czeszewski (1:4).
12:00
Náchod si nyní Pardubice udržuje na jejich půlce
10:41
I přes výbornou střelu velmistra Kubáska Pardubický gólman neskutečným zákrokem chrání kasu Pardubic a udržuje tím stav stejný
09:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Tomáš Poupa (1:3).
09:12
Po skvělé přihrávce Poupy Danda Kříž dává z otočky gól a tím dává naději Náchodu na comeback
08:46
Bývalý kapitán Dorostu B Patrik Winter bohužel neproměňuje po střele skrze 2 hráče
07:26
Oba týmy hrají vyrovnaně akorát Pardubice se častěji dostávají do střelecké pozice
05:22
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (0:3).
05:22
Šmíd po výborném přečtení přihrávky a samostatné úniku prostřeluje Hanuše
03:34
Pardubice hrají velice klidnou hru, Weilnelt zatím prokazuje střeleckou formu
02:36
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Michal Smola (0:2).
01:31
Náchod po obdržené brance drží Pardubky na jejich půlce
00:17
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Adam Šmíd (0:1).
00:01
Uvodní bully pro Pardubice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jiří Kohoutek, Marek Weinelt, Adam Šmíd, Lukáš Kučera, Michal Smola
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Tomáš Poupa, Daniel Kříž, Vojtěch Železo, Marek Svoboda, David Cejnar