4:0
8:4
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ SLAVIA Plzeň 15:5
14. Erik Papež, 14. Michal Vojtíšek, 20. Jiří Kratina, 29. Jan Horák, 35. Erik Papež, 38. Vojtěch Šimáček, 38. Vojtěch Šimáček, 45. Jiří Kratina, 49. Jiří Kratina, 54. Vojtěch Šimáček, 55. Filip Folauf, 56. Erik Papež, 59. Jan Nachtmann, 59. Jakub Zavřel, 60. Filip Folauf - 13. Matouš Bešta, 48. Filip Blažek, 52. Filip Konrady, 53. Jakub Mikolášek, 60. Matouš Bešta; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Linhart 24 - Daniel Dolák 24; po třetinách: 3:1, 4:0, 8:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: 17:13
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Už dlouho jsem neviděl takto špatný juniorský florbal. Nicméně nešlo o nic, zápasu dodávalo náboj jen pár slovním výměn. Díky soupeři za zápas. My se jdeme připravit na další zápasy.
60:00
komentář trenéra domácích: dnes lepší než včera. ale víme, že musíme být ještě lepší. rychlejší na balonu i bez a zbytečné ztráty balonu. děkujeme soupeři. děkujeme divákům.
60:00
59:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jakub Zavřel (15:5).
59:35
Folauf dopravuje odražený míček do branky.
59:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta bez asistence (14:5).
59:05
Domácí překvapivě odvolali brankáře.
59:01
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Zavřel, asistoval Filip Folauf (14:4).
58:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Tomáš Otcovský (13:4).
58:02
I přes oslabení se domácí dostávají do přečíslení tři na jednoho a lehce proměňují.
56:13
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
55:42
A třetí hattrick zápasu domácích proměňuje Šimáňě.
55:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Jiří Kratina (12:4).
54:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Michal Vojtíšek (11:4).
54:24
Folauf z poloviny perfektně prostřeluje.
53:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Šimáček, asistoval Jan Nachtmann (10:4).
53:22
A máme tu druhý hattrick, opět ze strany domácích.
52:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (9:4).
52:54
Mikolášek se skvěle uvolnil a lehounce proměňuje.
52:51
Divokou střelu hostů zastavuje břevno domácích.
51:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (9:3).
51:30
Parádní sólo předvedl hostující Konrady, sám si nadhodil míč a poté obešel bránu, kam se brankář nestihl přesunout.
48:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Vojtěch Šimáček (9:2).
48:24
A znovu Jiří Kratina!
47:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval David Pilík (8:2).
47:43
Po strkanici na domácí polovině se hostům podruhé v tomto zápase podařilo překonat brankáře domácích, brankář se nestihl včas natáhnout a míč pod ním stihl projet.
46:40
Hostující Vlček se ocitl sám před bránou, ale míček mu sklouzl z tyče.
45:57
Dostat se k míči stojí hosty velké úsilí, domácí jsou nezlomní.
44:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Erik Papež (8:1).
44:23
Papežovu střelu brankář ještě pokryl, ovšem na Kratinu byl krátký.
43:24
Otcovský se po individuální akci dostal dvakrát k zakončení, i tak gól nepadl.
40:01
Do závěrečné třetiny vstupují domácí s šestibrankovým náskokem, hosté se budou snažit alespoň snížit.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: 11:6
40:00
37:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Šimáček, asistoval Erik Papež (7:1).
37:45
Opakovaná kombinace, Papež našel Šimáčka a ten se trefuje mezi nohy.
37:34
37:34
Nikým neatakován trefuje šibenici domácí Šimáček.
36:34
Hráči se vrací z trestných lavic, domácí se díky tomu dostávají do rychlého brejku, střela ale šla mimo.
34:25
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
34:25
34:25
Vzájemné oplácení vyvrcholilo ve vyloučení obou soupeřů.
34:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Jan Nachtmann (5:1).
34:11
Domácí v přesilovce po rychlé kombinaci skórují.
33:35
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
32:23
Dnešní utkání sleduje 21 diváků.
30:40
Hosté vysílají Pacandu, ten prudkou střelou trefuje pouze brankáře.
28:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák bez asistence (4:1).
28:34
Horák se na dvakrát dostává k míči a lehce proměňuje.
23:30
Hostující hráč Dubský teď po celé délce hřiště na jedné straně shodil mantinel, poté co do něj vlétl na útočné polovině. Nádherné domino!
22:20
A další tyčka! Domácí Otcovský vypálil, jeho střela se svezla z brankáře na pravou tyč.
21:20
Hosté teď byli hodně blízko, ale střela se odrazila od levé tyčky ven.
20:30
První možnost druhé třetiny po dlouhém výhozu brankáře útočník nevyužil.
20:02
Do druhé třetiny vstupují domácí s dvoubrankovým náskokem.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11:10
20:00
19:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina bez asistence (3:1).
19:01
Kratina se dostává k odraženému míči a bezchybně proměnujě.
17:55
Individuální kvality teď předvádí hosté.
15:50
Domácí nevyužívají situaci dva na jednoho.
13:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Dominik Šimáně (2:1).
13:53
Vojtíšek z poloviny překonává cloněného brankáře a domácí jdou poprvé do vedení.
13:07
13:07
Rychle odpovídají domácí.
12:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (0:1).
12:32
Prvotní střelu brankář odráží, míč se vykutálel před prázdnou bránu, kde již měl Bašta snadnou práci.
11:18
Domácí opět dobře kombinují, střela ale jde mimo.
09:50
Domácí opět dobře kombinují, Zavřel ovšem gól nedává.
08:42
Fantastický zákrok brankáře předcházel skvělé akce a střely Zavřela.
07:02
Hostující tým se snaží využívat brejků, zatím neúspěšně.
03:02
V úvodu zápasu jsou na míči lepší domácí, ale na první gól si ještě musíme počkat.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Matouš Bešta, David Pilík, Filip Blažek, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Dominik Šimáně, Jakub Zavřel, Tomáš Otcovský, Filip Folauf