0:1
5:2
- : -

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:3
14. Ondřej Přib, 16. Ondřej Přib, 45. Ondřej Přib, 49. Jan Waldhauser, 55. Jan Waldhauser, 57. Jan Waldhauser, 59. Karel Petrák - 23. Lukáš Dubský, 47. Ondřej Hurt, 60. Jan Vochyán; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 186; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 15 - Vojtěch Žáček 19; po třetinách: 2:0, 0:1, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jaroslava Berky: "Po včerejším náročném utkání jsme dnes nebyli schopní se po celý zápas dostat do tempa a to nás stálo výhru v dnešním zápase. Je třeba se do dalších utkání poučit a přistoupit k utkání úplně jinak. Děkujeme soupeři za férové utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Koláře: "Vyrovnané utkání jsme zlomili v závěru díky většímu štěstí v koncovce. Bohužel ani tato výhra nám k lepšímu umístění v tabulce nepomohla z důvodu horšího skóre. Držíme ale hlavy nahoře a popereme se o lepší výsledek ve stylu Sněženek a machrů, "Je to sice dál, ale za to horší cesta". Děkujeme soupeři a divákům za utkání."
60:00
59:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Adam Kuchynka (7:3).
59:52
Ještě jeden proměněný brejk, který už nijak nezmění postupující z kvalifikační skupiny.
58:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (7:2).
58:30
K vidění teď bylo další sklízení sladkých plodů a krásně umístěné střely z hole domácích borců.
56:34
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Přemysl Vávra (6:2).
56:34
Vávra našel přihrávkou z rohu v předbrankovém prostoru Waldhausera a ten komlpletuje hattrick!
54:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (5:2).
54:55
Z dobré práce v útoku těží panteří letka další branku, Petrák další snovou nahrávkou našel Waldyho a blonďatá šestasedmdesátka dává druhý gól během jedné třetiny!
53:59
Panteři jsou v tlaku, další gól však ne a ne přijít.
52:21
Utkání sleduje zaplněná hala o aktuálním obsahu 143 fanoušků, díky!
48:36
48:36
Ježíš to byla krása. Petrák zničil jednoho beka, poslal na Waldhausera, jenž přihrávkou na Vávru zničil druhého, Přéma krásně vrátil a Waldy dával prakticky do prázdné. 4:2.
46:29
Proti hezké kombinaci Linharta s Hurtem už ale neměl nárok, 3:2.
46:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jan Linhart (3:2).
45:33
Ulrych drží Pantery nad vodou, teď si kupříkladu poradil s únikem Kašpara.
44:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval Jiří Hadamovský (3:1).
44:27
Hadamovský prchl po levém mantinelu a místo střelby volil labužnický kros na Přiba, jenž bez větších obtíží kompletuje hattrick.
43:58
Petrák udělal z beků kužely a jeho spanilá jízda skončila až v brankovišti, následnou Waldhauserovu dorážku až zbytečně tvrdě zneškodnil Krupička.
41:58
Nebezpečně z mezikruží pálil Vávra, hostující gólman byl ale včas na zemi.
40:40
Sparta je v tlaku, Panteři se nemohou dostat za půlku.
36:00
Poprvé slyšíme domácí kotel i s jedním bubínkem, jejich aktivitu zdárně narušuje DJ Máčala, který si hraje to svoje
33:00
Žiška teď pokoupal snad všechny, které mohl, a v oslabení zakončuje na bránu
31:04
Vyloučen hráč Marek Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:04
Emoce tečou proudem, Kolář je teď stejně červený, jako jeho trenérské triko. Zelinka se dost neobratně natahoval pro hokejku a končí na trestné
30:00
Jsme v půlce základní hrací doby a Panterům chybí ještě dost branek, pokud chtějí mít nějaké postupové ambice
27:07
Domácí v plném počtu, dobré bloky a napadání Panterů hosty k ničemu nepustily
25:06
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
25:06
Sparta zatím nepouští domácí do žádných velkých akcí a ještě si zahrajou svou první přesilovku
22:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (2:1).
22:37
Řehák hodil krosovku Dubskému a ten z první trefuje odkrytou klec
22:19
Hostující Hurt napřáhl k nebi a backhandem trefuje přední tyčku Ulrichovy branky
18:45
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
18:45
Poslední minuta první třetiny a uvidíme první vyloučení
15:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval David Mašát (2:0).
15:43
A Přib přidává druhou branku, přestože nikdo moc neví, jak tu kuličku do sítě dostal
14:30
Trenér Kolář teď musí krotit mladé pušky, aby po první brance nevypadly z role
13:24
13:24
Rychlý brejk Panterů zahájil Ulrych a míček po ose Mašát - Přib proskákal až za záda brankáře Sparty
12:00
Na začátku 13. minuty mohli jít hosté do vedení, ale Pantery teď zachraňuje tyčka
10:22
Kapitán Petráň zakončuje delší tlak Panterů střelou z první. bohužel trefuje jen zadní mantinel
09:16
Přib teď motal obranu hostů, která ho zastavuje až za cenu faulu
08:00
také Sparta útočí, ale pozorný Ulrych a důrazná obrana nepřipouští žádné změny ve skore
05:59
Mánek získává první větší ovace přihlížejících fanoušků, když provětral nohavici Žáčka v brance
04:48
Domácí šli 2 na jednoho a i když si to hezky rozehráli, finální přihrávku blokuje obránce Sparty
03:00
Zatím je to hodně rozběhané, přes stření pásmo se jen projíždí tam a zpátky. Ke střelám se ale zatím ani jeden z týmů moc nemá
00:30
Úvodní buly vyhrává Sparta, ale z úvodního tlaku nic netěží
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Jan Vochyán, Daniel Fišer, Adam Kuchynka, Tomáš Dibelka, Jan Josef Brychta
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Karel Petrák, Tomáš Mánek, Zdeněk Prokůpek, Jan Waldhauser