2:1
1:1
1:0

BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA 5:4p
15. Zuzana Kuchařová, 37. Nicola Randová, 38. Karolína Bínová, 52. Nicola Randová, 61. Zuzana Kuchařová - 5. Kristýna Klubalová, 5. Nela Blažková, 24. Karolína Bínová, 44. Vendula Schindlerová; rozhodčí: Martin Štofira - František Raffay; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 20 - Kateřina Valášková 19; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1, 1:0;
60:19
60:22
Komentář trenéra hostí (Pasecký): Dnešní zápas z obou stran připomínal spíš průměrné utkání dorostenecké ligy, což je nejspíš logické vzhledem k tomu, že jak my, tak BA měli na hřišti drtivou většinu nováčků a dorostenek. Pokud nedokážeme zvednou tempo hry, od ostatních soupeřek budeme dostávat kotel. Mrzí mě, že z naší kvalitní hry ve Švédsku jsme si nepřenesli do dnešního zápasu téměř nic.
60:21
Komentář domácího trenéra Jiřího Kefurta: První zápas Black Angels v extralize juniorek pro nás skončil ziskem dvou bodů. Do zápasu jsme vstoupily se začátečnických respektem a po laciných chybách jsme inkasovaly dvě branky. V další části zápasu jsme vyrovnaly hru a v prodloužení rozhodly. Jsem rád, že holky ukázaly bojovnost, nasazení, radost ze hry a i dost z činností, na které jsme je v tréninku připravovaly.
60:20
Střely v prodloužení: BA - 1, Ostrava - 0.
60:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Lucie Svobodová (5:4).
60:19
Z. Kuchařová se štěstím dává branku, když z míčku se stalo roteiro a překvapilo hostující gólmanku.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 7, Ostrava - 6.
60:00
59:45
I hosté mohli rozhodnout, ale nestalo a vypadá to, že uvidíme prodloužení.
59:32
Adéla Kuchařová mohla rozhodnout, ale trefila spojnici brankové konstrukce.
59:03
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
59:03
Po timeout Ostrava střílí těsně vedle.
58:40
Domácí hráčky se snaží rozhodnout před koncem, ale nemají štěstí.
57:57
Zajímavou šanci měla Randová, ale odmítla hattrick tím, že přestřelila branku.
55:37
Přesilovka končí a domácí hráčky nedokázali ohrozit soupeřovu branku.
54:34
Domácí hráčky zatím nedokáží vymyslet pořádnou akci. Místo toho také musí nezapomínat na bránění. Churáčková znova dokázala vychytat samostatný únik.
53:37
Timeout BLACK ANGELS
53:37
Vyloučen hráč Nela Blažková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
53:37
Domácí hráčky si budou moct zahrát i první přesilovku.
51:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Nicola Randová, asistoval Lída Chovancová (4:4).
51:33
Co se na jedné straně nepovedlo, to na druhé skončilo gólem. Randová dokázala dotáhnout kličku do konce a srovnává stav utkání.
50:56
Churáčková dobře skočila pod nohy a úspěšně a čistě vystihla kličku hostující hráčky.
49:49
Kouřilová si dobře seběhla z obrany po nahrávce od Kuchařové a jen těsně míjí branku.
48:12
Hra zastavena kvůli ošetření hostující gólmanky. Oba trenéři toho využívají a udělují pokyny před zbytkem utkání.
45:40
Trochu rozruchu udělala hostující útočnice v domácím brankovišti. Nakonec byli domácí zachráněni hvizdem rozhodčího.
44:51
Hostující hráčky kombinují vzadu a snaží se najít skuliny v domácí obraně.
43:14
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Terezie Šešulková (3:4).
43:14
Ležící Churáčková přelétl míček a končí v brance. Ostrava znovu vede.
42:23
Vyloučen hráč Magdalena Folková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:23
Trvalo to 42 minut než rozhodčí udělil první trest pro Black Angels v první lize.
40:30
Domácí obrana zaspala a nechala volnou hráčku, která nedokázala dotáhnout samostatný únik do zdárného konce.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 10, Ostrava - 9.
40:00
39:00
I když máme vyrovnáno, obrázek hry se pořád nezměnil.
37:20
Vlastní branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová (3:3).
37:20
Bínová pomohla domácím vyrovnat a v hale panuje dobrá nálada.
36:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Nicola Randová, asistoval Denisa Vachulová (2:3).
32:21
Trošku slabší pasáž, když hostující hráčky čekají na chybu.
31:54
Z. Kuchařová teď měla smůlu, když její střela proskála malým brankovištěm vedle branky.
30:44
Zatím nejlepšími hráčkami domácích jsou sestry Kuchařové.
29:34
Domácí šli přečíslení dva na jednoho, ale bohužel hráčka s míčkem dlouho avizovala nahrávku až ji dokázala hostující obránkyně vystihnout.
28:02
Kuchařová šla sama na gólmanku, ale bohužel pro domácí trefila jenom hostující gólmanku.
27:12
Velkou chybu v domácí obraně nedokázali hosté využít.
26:20
Zatím je vidět snaživost domácí a dobrá obrana hostů.
25:36
Bínová si zatím děla co chce a domácí hráčky nedokáží vymyslet plán jak ji zastavit.
23:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Terezie Šešulková (1:3).
23:31
Hostující hráčky dokázali přečíslit domácí a zvyšují na 1:3.
20:20
Oba týmy měli dobré šance skórovat. Nejprve hostující hráčka prověřila Churáčkovou, která poté vyslala do úniku Adélu Kuchařovou.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 6, Ostrava 9.
20:00
19:59
Skončila první třetina, která zatím nabídla vyrovnaný zápas. Zatím větší dravost v útočné třetině ukázaly hráčky z Ostravy. Domácí hráčky zatím ztroskotávají na nepovedených finálních nahrávkách.
19:21
Nakonec z nenápadné střely z půle hřiště skončila po teči těsně vedle branky.
19:00
Probíhá poslední první třetiny.
17:26
Domácí hráčky jsou povzbuzeni gólem a snaží se vyrovnat.
16:48
Zuzka Kuchařová prokázala inviduální schopnosti, když převzala míček na obrané polovině a dostala se až ke střele, která končí u vzdálenější tyče.
14:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Alžběta Kouřilová (1:2).
13:53
Bínová domácí útočnicím zatápí a dokáže se dostat do střeleckých příležitostí.
11:23
Na domácí hokejkách je vidět nervozita, když nedokáží najít spolehlivě hokejku své spoluhráčky.
10:45
Hostující hráčky zatím drží v obraně a dokážou se dostat do nebezpečných protiútoků.
09:03
Vinklerová vyslala první pořádnou střelu na hostující gólmanku.
08:12
Ostravské hráčka ze středu hřiště přestřeluje branku.
07:12
Domácí hráčky zatím střílejí z velké vzdálenosti.
06:41
Churáčková podržela domácí tým, když chytila střela z bezprostřední blízkosti.
05:32
Domácí hráčky se snaží být aktivní, ale nedokáží najít skuliny v hostující obraně.
04:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Andrea Luzarová (0:2).
04:35
Domácí hráčky se nevzpamatovaly z prvního gólu a dostávají další.
04:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Klára Kuřítková (0:1).
04:19
Hosté předvedli rychlou kombinaci na konci, které byla Klubalová, která obstřelila po zemi domácí gólmanku.
03:50
Hráčky BA se snaží napadat, ale bohužel pro domácí si nedokáží vytvořit smysluplné šance.
02:42
Zatím hostující hráčky kontrolují hru a vidíme opatrné utkání z obou stran.
01:20
Zblokovaná střela hostující hráčky udělala domácí velké problémy.
00:01
První buly vyhrávají hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štofira a František Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Klára Kuřítková, Vendula Schindlerová, Terezie Šešulková, Radka Niemczyková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Alžběta Kouřilová, Lucie Svobodová, Zuzana Kuchařová, Adéla Kuchařová, Aneta Burianová