1:1
6:2
- : -

Panthers Praha - SK BIVOJKY LITVÍNOV 9:5
6. Alena Červenková, 8. Alena Červenková, 26. Kateřina Strnadová, 43. Lucie Retová, 46. Lucie Retová, 48. Viktorie Novotná, 51. Kateřina Strnadová, 54. Kateřina Strnadová, 59. Kateřina Kubištová - 6. Aneta Weissová, 7. Tereza Šalátová, 34. Sára Bartschová, 43. Laura Vytrhlíková, 48. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Paleček - Martin Pavlík; vyloučení: 5:7; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Monika Rožumbergová ?, Tereza Rožumbergová ? - Míša Pechů ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 6:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: gratulace soupeřkám k vítězství, odehráli jsme skoro celou třetinu díky vlastní nedisciplinovanosti v oslabení a to ubíralo síly na případný zvrat, z chyb se poučíme do dalších zápasů. Holkám děkuji a chválím za bojovnost a útočné pojetí hry.
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra (Kamil Sedlák): "Z naší strany velká nervozita, první zápas v soutěži, poprvé v nové domácí hale, takže začátek se nám úplně nepovedl, přesilovky nám do tempa vlastně také úplně nepomohly, ale ve třetí třetině je i díky fyzické převaze už bylo utkání naše a my si mohli oddechnout. Díky všem za zápas!"
58:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Kubištová bez asistence (9:5).
57:36
Vyloučen hráč Adéla Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:38
Vyloučen hráč Sára Bartschová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
53:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Kateřina Kubištová (8:5).
50:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (7:5).
47:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Klára Procházková (6:5).
47:40
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (5:5).
47:20
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Rožumbergová družstva Panthers Praha
46:51
Vyloučen hráč Kateřina Strnadová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
45:52
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Karyna Gren (5:4).
43:13
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
43:05
Šporová si přišla na chvíli sednout k pořadatelskému stolku, poté obratem odešla.
42:49
42:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Kubištová (4:3).
40:00
40:00
38:40
Juniorský tým Fbc Liberec se nemá kde převléknout, poněvadž hlavní pořadatel je na párku.
37:44
Nadějná střela Kundertové, není z toho ale nic.
36:10
Útok pantherek ztroskotal na brankářce hostí.
34:10
Po pohledné kombinaci vyrovnávají Bivojky skóre utkání.
33:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Veronika Kundertová (3:3).
30:59
Vyloučen hráč Dominika Káchová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:23
Hráčky obou týmů znamenitě kombinují, ale brankářky chytají bezchybně
28:58
Strnadová se soustředila na rozehrávku, tak moc až ji zkazila a rozehrává soupeř.
27:42
Střelu Novotné zneškodňuje brankářka Litvínova.
27:03
Bivojky zahrozily ze standartní situace. Kapitánka Bivojek ale netrefila již napodruhé prázdnou bránu.
26:16
Zdá se, že Bivojkám docházejí síly.
25:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (3:2).
24:14
Hráčky Litvínova jsou v přesilovce naprosto bezzubé.
22:25
Vyloučen hráč Klára Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
17:53
Vyloučen hráč Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
17:50
Kapitánka Bivojek netrefuje prázdnou bránu
17:25
Vytrhlíková nádherně pokoupala 3 hráčky na středu,bohužel pro ní z toho gól nebyl.
15:46
Šalátová v samostatném úniku selhala .
14:21
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
13:00
Pantherky kontrolují míček a vyvíjejí tlak na svého soupeře, Bivojky spíše brání a hrozí z breaků.
12:04
Z přesilovky nic není a počty hráček obou týmů se opět vyrovnávají.
10:32
Výborným zákrokem se právě blýskla brankářka hostí.
10:02
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:52
Pantherky se v přesilovce prosazují.
07:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Alena Červenková, asistoval Klára Procházková (2:2).
06:54
Po třech rychle po sobě vstřelených gólech hra pokračuje přesilovkou pantherek.
06:33
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
06:01
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová, asistoval Veronika Kundertová (1:2).
05:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Alena Červenková bez asistence (1:1).
05:00
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová bez asistence (0:1).
02:52
Vyloučen hráč Karyna Gren družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
02:37
Od obou týmů je zatím začátek velmi rozpačitý, hra se přesouvá ze strany na stranu, pantherky jsou zatím u balónku častěji
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Míša Pechů; hráči v poli: Natálie Větrovská, Kristýna Střihavková, Veronika Kundertová, Jitka Tóthová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Monika Rožumbergová; hráči v poli: Lucie Retová, Kateřina Strnadová, Karyna Gren, Adéla Vlčková, Kateřina Kubištová
00:00
Vážení a milí diváci, vítejte u dnešního online přenosu ze zápasu 1. ligy juniorek. V dnešním zápase se proti sobě postaví týmy Panthers Praha a SK Bivojky Litvínov.