2:4
2:0
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - Florbalová akademie MB 6:5
16. Kristina Zlatníková, 19. Adéla Kubíková, 37. Kateřina Sojková, 38. Veronika Křečková, 46. Sabina Šnajberková, 56. Kristina Zlatníková - 7. Barbora Doležálková, 27. Daniela Švejdová, 30. Eliška Pivoňková, 37. Eliška Pivoňková, 40. Tereza Zapotocká; rozhodčí: Martin Štofira - František Raffay; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 10 - Karolína Špačková 30; po třetinách: 2:1, 2:4, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů J.Karníka: První zápas v sezoně a hned takové drama. Přijeli jsme oslabeni o marody a přesto jsme dokázali do poslední chvíle udržet tempo s domácími. Jsem spokojen s nasazením týmu, jenom nás musí mrzet neproměněné šance. Gratulace domácím.
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: První zápas sezony ve znamení nervozity, spousta neproměněných šancí, ale nakonec vydřená výhra. Máme co zlepšovat, ale velmi chválím přístup celého týmu. Díky soupeři a skvělým divákům.
55:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Špačková (6:5).
55:07
Zlatníková trefuje pod horní tyč.
54:30
Zápotocká v úniku střílí nad.
51:50
Vyloučen hráč Bára Šimůnková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
51:50
Šnajberková se vydala na cestu mezi Boleslavské hráčky, ty ji zastavily až nedovoleným zákrokem.
50:20
Halamová chtěla překvapit Dufkovou výběhem zpoza branky, ta připravena.
49:10
Nepřesné kombinace Tigers. Přesilovka nevyužita.
47:03
Vyloučen hráč Tereza Zapotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
47:03
Křečková si vynutila faul, další přesilovka domácích.
45:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Karolína Stůjová (5:5).
45:53
Šnajberková poslala motýla až do sítě. Vyrovnáno.
40:05
Tigers začíná 3. třetinu přesilovou hrou.
39:38
Vyloučen hráč Zuzana Hájková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
39:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Daniela Švejdová (4:5).
37:42
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková, asistoval Kateřina Vachudová (4:4).
36:27
Vyloučen hráč Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
36:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Sojková, asistoval Kristina Zlatníková (3:4).
36:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Pivoňková, asistoval Zuzana Hájková (2:4).
35:16
Dělovku Stůjové lapila Dufková jak nic.
33:40
Klecová sama před brankou přestřeluje.
31:50
Další souboj Švejdová vs Janglová. Janglová úspěšnější.
29:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Pivoňková, asistoval Anežka Hradcová (2:3).
29:24
Tečovaná střela Hradcové posílá Boleslav do vedení.
28:20
Tigers kombinuje na půlce soupeře.
26:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Tereza Zapotocká (2:2).
26:40
Švejdová v úniku vymetá pravý roh domácí brankářky.
26:06
Krásná střela Klecové. Mimo.
25:50
Střelu Stůjové zastavila hráčka Boleslavi. Hlavou.
18:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Karolína Stůjová (2:1).
18:02
Kubíková natáhla na půlce svůj luk, čistý průstřel.
15:26
15:26
Střelu Špačkové dorazila do sítě Boleslavi Zlatníková
13:55
Skvělá střela Stůjové, ale gólmanka hostí stále neprostřelena.
12:00
Švejdová opět vygumována.
10:30
Poláčková v jasné šanci zastavila Švejdovou.
08:53
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
06:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Bára Šimůnková (0:1).
01:10
Zápas začal a Tigers drží míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štofira a František Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Kristýna Bauerová, Barbora Doležálková, Bára Šimůnková, Anežka Hradcová, Aneta Hlušičková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Barbora Havlíčková, Kateřina Sojková, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková