0:1
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbalová akademie MB 5:3
9. Monika Škorpová, 12. Klára Pabiánová, 13. Hana Chaloupková, 51. Nela Havlínová, 59. Klára Pabiánová - 7. Daniela Švejdová, 18. Daniela Švejdová, 35. Daniela Švejdová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Tereza Loudínová 12 - Karolína Špačková 36; po třetinách: 3:2, 0:1, 2:0;
60:00
Komentář trenérky domácích Elišky Moulisové: Dnešek nám ukázal, že hráčky musí zapracovat na svém pohybu. V druhé třetině jsme přestali úplně běhat a výsledkem bylo nejenom, že jsme nevstřelili žádnou branku, ale trestuhodně jsme zklamali i v počtu střel na branku. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí J.Kárník: Další těžký zápas za námi. Kekonci došly trochu síly, ale jsem spokojený. Herní výkon týmu a chuť do hry byla znát na každém kroku. Je na čem pracovat, ale základyj sou polženy. Gratulace soupeřkám k výhře a díky rodičům zan atmosféru.
60:00
59:59
Střely za třetí třetinu Chodov - 18 Boleslav - 5
59:00
Začíná poslední minuta utkání
58:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (5:3).
58:22
Nádherná střela Pabiánové vytváří Chodovu náskok
57:06
Kiki Jirásková obehrála 3 hráčky a ocitla se sama před brankou, gólmanka Boleslavy ale vyšvihla krásný zákrok
55:47
Boleslav dobře blokuje střely
54:05
Pabiánová rozzvonila tyčku boleslavské branky
51:50
Toto utkání sleduje neuvěřitelných 61 diváků, nejvíce ale fandí lidé u pořadatelského stolku
50:48
Keprtová si krásně obehrála 2 hráčky, ale střílí nad
50:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Adriana Hýsková (4:3).
39:44
Vyloučen hráč Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
37:20
Boleslav kompletní, Chodov měl dost krásných šancí, ale žádná bohužel gólem neskončila
35:35
Krásná střela Vaness Keprtové bohužel gólem nekončí
35:20
Vyloučen hráč Tereza Zapotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
34:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Tereza Zapotocká (3:3).
28:51
Vyloučen hráč Tereza Zapotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
23:02
Balónek se kutálel malým brankovištěm Boleslavy, ale žádná z hráček Chodova ho nedokázala dopravit tam kam patří
17:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Eliška Pivoňková (3:2).
12:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Anna Fricová (3:1).
11:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Nela Havlínová (2:1).
11:51
Krásná nahrávka Havlínové, Pabiánová do prázdné
08:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Monika Škorpová, asistoval Kristýna Jirásková (1:1).
08:40
Střela Škorpové už se ale mezi 3 tyče vešla
08:23
Krásná střela Jiráskové končí na tyčce
06:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Barbora Pelcová (0:1).