3:4
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - K1 Florbal Židenice 6:5
5. Kateřina Bícová, 7. Pavlína Ficová, 28. Jana Veselá, 42. Lenka Zelingerová, 46. Kateřina Bícová, 47. Nela Kotačková - 22. Kateřina Rybníčková, 44. Adéla Veselá, 51. Eva Filipová, 55. Kateřina Rybníčková, 55. Michaela Sabolová; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 16 - Klára Stejskalová 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:4;
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Kittlera: Důležitá výhra se nerodila lehce. Na rozdíl od včerejšího utkání jsme koncovku zvládli lépe než soupeř.
65:00
Komentář trenéra hostí Zdeňka Franka: Je vidět, že je začátek sezony a nám dlouho trvá, než se dostaneme do zápasového tempa. A dnes to bylo bohužel již pozdě a náš závěrečný finiš nepřinesl alespoň tížené vyrovnání. Naše hráčky měly velký problém s tvrdou hrou protihráček a dlouho jim trvalo, než se tomuto trendu přizpůsobily. V každém případě blahopřejeme k vítězství.
60:00
Střely v III. třetině (celkem): JIH 13 (32) - ZID 7 (21)
60:00
57:50
Vyloučen hráč Kateřina Rybníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:37
Jihlava znervozněla.
55:32
Židenice stahují náskok. Tenhle souboj bude ještě zajímavý.
54:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michaela Sabolová, asistoval Eliška Stehlíková (6:5).
54:06
Timeout FBŠ Jihlava
54:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Eva Nečasová (6:4).
51:40
Hosté tlačí na bránu domácích.
50:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová bez asistence (6:3).
47:57
Jihlava zase odvádí skvělou práci jako v předešlých třetinách.
46:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Nela Kotačková, asistoval Kristýna Běhounková (6:2).
45:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Lenka Zelingerová (5:2).
43:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Adéla Veselá bez asistence (4:2).
41:40
Lenička střílí srdíčka
41:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Terezie Brossová (4:1).
40:00
40:00
Střely v II. třetině: JIH 9 - ZID 8
40:00
39:56
Vyloučen hráč Marie Bartušková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
35:30
Jihlava předvádí pravou týmovou hru.
34:06
Vyloučen hráč Simona Kittlerová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
33:50
Domácí předvádí skvělé kombinace.
33:09
Zelingerová chce přepsat pravidla na hokejová.
30:43
Vyloučen hráč Lenka Zelingerová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:43
Na hřišti houstne atmosféra.
28:44
Hráčky Židenic se snaží kombinovat,ale domácí jejich hru dokonale čtou.
27:03
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jana Veselá, asistoval Terezie Brossová (3:1).
23:45
Hra se narozdíl od předešlé třetiny hraje svižněji.
21:16
20:00
20:00
Střely v I. třetině: JIH 10 - ZID 8
20:00
14:16
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Kateřina Rybníčková.
09:45
Natálie Vančurová předvádí skvělé zákroky.
06:26
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Ficová, asistoval Pavlína Boudná (2:0).
06:23
Domácí tým odvádí skvělou práci,co střela to gol.
04:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Pavlína Boudná (1:0).
02:20
Zatím vyrovnaný souboj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Klára Stejskalová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Gabriela Hamplová, Hana Havířová, Michaela Sabolová, Eliška Stehlíková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Kateřina Bícová, Simona Kittlerová, Pavlína Boudná, Lenka Zelingerová, Sára Syrovatková