1:7
1:1
- : -

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 2:13
23. Lucie Retová, 43. Diana Hošková - 10. Mariana Býčková, 13. Barbora Burianová, 14. Kateřina Seemannová, 16. Veronika Kopecká, 18. Veronika Kopecká, 22. Markéta Žbánková, 27. Alice Hejzlarová, 31. Markéta Žbánková, 33. Kateřina Moravcová, 34. Michaela Mechlová, 34. Karolína Judová, 37. Kateřina Seemannová, 41. Veronika Kopecká; rozhodčí: Jaroslav Verner - Dominik Hrubý; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 18, Tereza Rožumbergová 14 - Markéta Antalová 13; po třetinách: 0:5, 1:7, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Kamil Sedlák): "Utkání které mělo dobré tempo, jsme bohužel ztratili již na začátku. Soupeř byl dnes lepší. Díky za zápas,"
60:00
Komentář trenérky hostí (Marešová): "Zápas jsme využili k nácviku některých prvků hry, jsme spokojeni s tím, jak holky reagovaly a v průběhu zápasu se v nich zlepšovaly. V zápasech s těžšími soupeři ale bude třeba vyvarovat se zbytečných chyb a poklesu koncentrace."
60:00
59:54
Timeout Panthers Praha
59:50
Dva dobré zákroky Rožumbergové.
59:25
Tatranky opět v krátkém sledu dvakrát netrefují bránu.
57:23
Vyloučen hráč Veronika Trenklerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
55:36
Tatranky už po několikáté přestřelují bránu.
52:55
Dobrý backchecking od hráček tatranu, které zastavily samostatný únik Strnadové.
52:20
Další tvrdý zákrok na Gren.
51:10
Florbal nahoru dolu.
47:19
Pantherky zavřely Tatran nekompromisně na jejich polovině a vyvíjely takový tlak, že ho musela přerušit hráčka Tatranu faulem.
46:30
Rožumbergová si připisuje dobrý zákrok.
45:55
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková, asistoval Viktorie Novotná (2:13).
42:44
Novotná prošla přes Kopeckou (pozn. zap.:Koupačka jak na Petynce.) a poslala na Hoškovou, ta nekompromisně zavěsila. Hala bouří.
42:15
Strnadová vyslala dobrý projektil.
40:21
Rychlý start v podání Tatranu.
40:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Barbora Břešťálová (1:13).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Rožumbergová družstva Panthers Praha
40:00
40:00
39:45
Burianová trefuje pouze tyč , i když měla odkrytou prakticky celou bránu.
38:05
Hošková v dobré střelecké pozici trefuje brankářku.
36:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Markéta Žbánková (1:12).
35:24
Macounová si připisuje zázračný zákrok.
35:10
Vyloučen hráč Kateřina Strnadová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
33:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová, asistoval Markéta Žbánková (1:11).
33:13
Dva rychlé góly Tatranu plynoucí z nedůrazu pantherek.
33:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Alice Hejzlarová (1:10).
32:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Anežka Pěnkavová (1:9).
32:27
Pantherky si po dlouhé době vytvořily šanci, šporová však přestřeluje.
30:52
Žbánková doráží odražený balón před bránou.
30:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Kateřina Moravcová (1:8).
30:00
Kopecká obětí tvrdého hitu v rohu od Trenklerové.
27:24
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Kateřina Strnadová.
26:47
Hejzlarová důrazná před bránou, to se vyplácí a ona navyšuje skóre.
26:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Barbora Burianová (1:7).
25:40
Macounová si připisuje další kvalitní zákrok po přesunu
24:20
Macounová si připisuje zákrok.
23:50
Tatran začal v 2. třetině hodně pressovat to se zatím ukazuje jako velmi účinný.
22:07
Retová vymetla všechny pavučiny v Tatranské brance.
22:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Adéla Vlčková (1:6).
21:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Lucie Kubová (0:6).
21:35
Žbáňková dokázala dvě věci dát gól a zároveň zlomit hokejku soupeřky.
20:37
Venclová svým tělem zabraňuje jasnému gólu Tatranu.
17:46
Pantherky šly do rychlého přečislení , nicméně Kubištová přestřeluje konstrukci.
17:23
Tatran trestá další chybu v obraně.
17:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (0:5).
16:02
Žbánková netrefuje prázdnou bránu po sehrávce ze standartní situace.
15:22
Ztráta balónu za bránou znamená další gól tatranu z hole Kopecké.
15:21
14:30
Tatranky zatím proměňují každou gólovou příležitost, pantherky se zatím v zakončení trápí.
13:12
Seemannová zakončuje pohlednou kombinaci Tatranu přesnou střelou.
13:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (0:3).
12:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Burianová, asistoval Adéla Košvancová (0:2).
12:31
Burianová udělala výběh od mantinelu a přesnou střelou k vzdálenější tyčce nedala gólmance pantherů žádnou šanci.
10:59
Zatím to vypadá na převahu týmu ze Střešovic.
09:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Alice Hejzlarová (0:1).
09:13
Býčková zůstala naprosto zapomenutá v prostoru před brankou a Hejzlarová ji dokázala najít přihrávkou od manťáku. Býčková se zkušeně prosadila střelou z první.
08:08
Retová se vlastním oslabení dostala do samostatného úniku, Antalová je však pozorná.
07:23
Vyloučen hráč Šárka Šporová družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
05:30
Kubištová v samostatném úniku za sebou zapomněla balón.
04:15
Nebezpečná střela Žbánkové jen mírně přestřeluje bránu.
03:30
Zatím florbal nahoru dolů.
02:10
Hejzlarová netrefuje odkrytou bránu.
01:20
První výrazná šance pro tým domácích. Střela byla ale zblokována.
00:05
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Mariana Býčková, Adéla Košvancová, Kateřina Seemannová, Veronika Kopecká, Katka Nádeníková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Kateřina Strnadová, Karyna Gren, Adéla Vlčková
00:00
Vítáme vás u dnešního přenosu ze zápasu druhého kola 1. ligy Junirek. V dnešním zápase se proti sobě utkají domácí Panthers Praha a PSN Tatran Střešovice