4:4
3:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Chomutov 7:9
19. Filip Mašek, 23. Marek Matoušek, 24. Viktor Mádr, 28. David Weigner, 34. Marek Matoušek, 41. Viktor Mádr, 43. Viktor Mádr - 1. Martin Jeníček, 5. Adam Gondek, 6. Adam Martin, 15. Matěj Martinovský, 20. Lukáš Kopecký, 21. Ondřej Holubář, 28. Martin Jeníček, 28. Ondřej Vršata, 33. Tomáš Hennrich; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Samuel Stündl 5 - Petr Kala 4; po třetinách: 0:4, 4:4, 3:1;
45:00
42:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Viktor Mádr, asistoval Marek Matoušek (7:9).
40:48
33:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Matoušek, asistoval David Weigner (5:9).
33:26
Vyloučen hráč Matěj Martinovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
32:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Hennrich, asistoval Jakub Olejka (4:9).
30:00
30:00
27:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Matěj Martinovský (4:8).
27:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Weigner, asistoval Marek Matoušek (4:7).
27:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Adam Martin (3:7).
23:27
22:02
20:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Holubář, asistoval Rudolf Klement (1:6).
19:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Kopecký, asistoval Matěj Martinovský (1:5).
18:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Mašek bez asistence (1:4).
15:00
15:00
14:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Ondřej Holubář (0:4).
13:47
Vyloučen hráč Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:52
Vyloučen hráč Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
05:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Jeníček (0:3).
04:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Gondek, asistoval Jakub Olejka (0:2).
00:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Tomáš Kotlan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Petr Kala; hráči v poli: Petr Krob, Tomáš Kotlan, David Mikulec, Adam Martin, Jiří Vorlíček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Samuel Stündl; hráči v poli: Marek Matoušek, Martin Šolaja, Viktor Beneš, David Weigner, Kilián Hejtmánek