3:1
2:5
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC DDM Kati Kadaň 6:7
11. Michal Libecait, 16. Jan Vokáč, 24. Josef Jupa, 27. Jakub Raiminius, 34. Tomáš Kolodziej, 36. Erik Kocur - 12. Petr Strnad, 30. Patrick Lenke, 31. Mikuláš Kulík, 36. Petr Strnad, 38. Petr Strnad, 40. Dominik Mach, 44. Petr Strnad; rozhodčí: David Hejzlar - Ondřej Rosický; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Lukáš Mašek ? - Jan Leština ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:5;
45:00
43:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Patrick Lenke (6:7).
39:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Jakub Pučelík (6:6).
38:50
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
38:26
Vyloučen hráč Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
37:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Matouš Terč (6:5).
35:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jakub Raiminius (6:4).
35:10
33:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej bez asistence (5:3).
32:25
Vyloučen hráč Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
31:12
Halou zazněli slova "to není už možný" od jednoho z hráčů Litvínova který byl faulován
30:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík bez asistence (4:3).
30:00
30:00
29:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jaroslav Michálek (4:2).
26:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Erik Kocur (4:1).
23:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa bez asistence (3:1).
15:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jan Langhammer (2:1).
15:00
15:00
14:00
Kadaň trefuje tyč za tyčí
11:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Kryštof Bandas (1:1).
10:11
Hráč Kadaně nepříjemně při pádu políbil hrací plochu
10:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait, asistoval Josef Jupa (1:0).
03:45
Lenke se točí jako na kolotoči a jeho přihrávky nejsou moc přesné
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Ondřej Rosický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Matouš Terč, Patrick Lenke, Petr Strnad, Mikuláš Kulík
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Michal Libecait, Martin Dvořák, Jan Vokáč, Josef Jupa