2:0
1:3
- : -

Florbal Chomutov - Tatran Střešovice 4:5
4. Tomáš Kotlan, 19. Martin Jeníček, 22. Adam Gondek, 35. Jakub Olejka - 7. Adam Kučera, 9. Martin Pretl, 36. Jiří Calda, 37. Matěj Švarc, 40. Lukáš Macháček; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 27 - Jan Buzík 6, Ondřej Pelech 2; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:3;
45:00
42:58
Vyloučen hráč Jiří Calda družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Filip Píše (4:5).
36:30
Timeout Florbal Chomutov
36:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Jiří Calda (4:4).
35:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jiří Calda, asistoval Viktor Mochan (4:3).
34:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka bez asistence (4:2).
30:00
30:00
26:09
Vyloučen hráč Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
21:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Gondek, asistoval Adam Manas (3:2).
19:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Pelech družstva Tatran Střešovice
18:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Tomáš Kotlan (2:2).
16:06
Vyloučen hráč Adam Manas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
08:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Adam Kučera (1:2).
06:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera, asistoval Martin Pretl (1:1).
03:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Martin Jeníček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Martin Pretl, Tomáš Kuchyňa, Tomáš Rosa, Vít Hrbáček, Vojtěch Panuška
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Marek Najman, František Kubík, Adam Martin, Ondřej Vršata, Jiří Vorlíček