2:2
- : -
FBS Olomouc

PANTHERS OTROKOVICE - FBS Olomouc 7:7
1. Ondřej Kahoun, 4. Šimon Hanák, 7. Daniel Řezáč, 25. Milan Sousedík, 26. Pavel Chmelář, 38. Michal Procházka, 44. Daniel Řezáč - 5. Václav Vybíral, 13. Jakub Mynář, 14. Radek Stolárik, 16. Jakub Mynář, 22. David Kotek, 35. Radek Stolárik, 45. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Ondřej Lepík; vyloučení: 3:3 + Jakub Mynář OS; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:2;
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Hrušky: Kvalitní soupeř nás dobře prověřil. Jen je škoda, že jsme se uchýlili k nesportovnímu chování, které nás stálo přerušení naší nejlepší pasáže v zápase. Remízu bereme a těšíme se na další zápasy. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Štourače: Další smolná koncovka našeho týmu. Kluci se musí naučit hrát pod tlakem a neprohrávat zbytečně utkání. Děkuji soupeři za velmi dobrý výkon.
45:00
44:33
Timeout FBS Olomouc
44:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Antonín Mikulík (7:7).
43:56
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
43:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Josef Štourač (7:6).
40:03
Vyloučen hráč Jakub Lejček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
37:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Procházka, asistoval Pavel Chmelář (6:6).
34:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Radek Stolárik, asistoval Jindřich Bernard (5:6).
32:58
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
26:21
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
26:21
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc - osobní trest.
25:31
Vyloučen hráč Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
25:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Milan Sousedík (5:5).
24:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Šimon Hanák (4:5).
21:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Kotek, asistoval Tomáš Štrbák (3:5).
15:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář bez asistence (3:4).
15:00
15:00
13:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Radek Stolárik, asistoval Lukáš Vachutka (3:3).
12:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Jindřich Bernard (3:2).
06:57
05:56
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
04:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Václav Vybíral, asistoval Dušan Soušek (2:1).
03:41
Vyloučen hráč Adam Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
03:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Šimon Hanák, asistoval Josef Štourač (2:0).
00:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun, asistoval Michal Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Ondřej Lepík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, David Kotek, Antonín Mikulík, Jindřich Bernard, Jakub Mynář
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Daniel Řezáč, Josef Štourač, Adam Štourač