4:1
- : -
FBŠ Jihlava

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Jihlava 10:3
5. Tadeáš Hoch, 8. Martin Smejkal, 12. Jan Gerža, 15. František Blažek, 19. Michal Martinek, 30. Tadeáš Hoch, 36. Tadeáš Hoch, 37. Štěpán Blažek, 39. Martin Král, 40. František Blažek - 18. Šimon Zinek, 28. Richard Otakar Berndt, 40. Milan Novák; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Suchý; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 9 - Sebastian Pavlas 27; po třetinách: 4:0, 2:2, 4:1;
45:00
39:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Milan Novák, asistoval Tobiáš Stránský (10:3).
39:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Štěpán Blažek (10:2).
38:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Martin Petržela (9:2).
36:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek, asistoval František Blažek (8:2).
35:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval František Blažek (7:2).
34:42
Vyloučen hráč Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
33:24
Vyloučen hráč Milan Novák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Jan Gerža (6:2).
28:11
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:21
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Richard Otakar Berndt, asistoval Viktor Křivánek (5:2).
19:40
Vyloučen hráč Milan Novák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
18:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Martinek bez asistence (5:1).
17:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šimon Zinek z trestného střílení (4:1).
15:00
15:00
14:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek bez asistence (4:0).
11:50
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
11:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Daniel Málek (3:0).
10:28
Vyloučen hráč Štěpán Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval Daniel Málek (2:0).
04:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Sebastian Pavlas; hráči v poli: Lukáš Rychecký, Jakub Dvořák, Vladimír Jambor, Richard Otakar Berndt, Kryštof Böhm
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Tadeáš Hoch, Jan Gerža, František Blažek, Filip Jirgala, Leoš Faltus