3:4
3:5
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA 6:11
16. Jáchym Kuběna, 20. Martin Sedláček, 21. Martin Sedláček, 35. Ondřej Jankovský, 40. Martin Sedláček, 42. Martin Sedláček - 8. Lukáš Pobořil, 14. Daniel Chatrný, 20. Šimon Soukup, 21. Lukáš Pobořil, 22. Adam Mikoláš, 28. Lukáš Pobořil, 32. Maxim Grega, 32. Adam Mikoláš, 36. Lukáš Pobořil, 41. Šimon Soukup, 42. David Slončík; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 80; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Patrik Antoniazi ?, Šimon Hadwiger ?; po třetinách: 0:2, 3:4, 3:5;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Komačky: Nový tým, potřebujeme čas, ať si to sedne. Děkujeme za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Miroslava Kučery: Pěkný zápas na úvod sezóny. Děkujeme soupeřům a divákům za zápas.
45:00
41:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Tomáš Janek (6:11).
41:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Richard Pum (5:11).
40:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (5:10).
39:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček bez asistence (5:9).
35:24
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
35:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Daniel Chatrný (4:9).
34:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský bez asistence (4:8).
31:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš bez asistence (3:8).
31:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Maxim Grega bez asistence (3:7).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP OSTRAVA
30:00
30:00
29:45
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
28:33
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Martin Sedláček.
27:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (3:6).
21:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Petr Vítovec (3:5).
20:56
20:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Jáchym Kuběna (3:3).
19:52
19:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (1:3).
18:02
Vyloučen hráč Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:11
Vyloučen hráč Noel Gavaller družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
15:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Martin Sedláček (1:2).
15:00
15:00
13:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (0:2).
11:31
Vyloučen hráč Vojtěch Adamek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
08:41
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
07:33
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:04
04:59
Vyloučen hráč Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
04:44
Vyloučen hráč Jindřich Žalud družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Adam Mikoláš, Petr Vítovec, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Lukáš Pobořil
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Jakub Galia, Tomáš Janek, Ondřej Svoboda, Martin Sedláček, Jáchym Kuběna