2:5
2:4
- : -

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:11
1. Marek Šauer, 27. Filip Antel, 27. Adam Zukal, 34. Lukáš Navrátil, 37. Jakub Hanák - 8. Martin Lank, 13. Nikolas Zouhar, 16. David Tretina, 21. Lukáš Suk, 24. Jaroslav David, 24. Jaroslav David, 30. Jiří Lapeš, 35. Jiří Lapeš, 35. Nikolas Zouhar, 36. Nikolas Zouhar, 42. Jaroslav David; rozhodčí: Jakub Cigl - Adam Hollósy; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Karel Pokorný ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 1:2, 2:5, 2:4;
45:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Patáka: Díky dobrému přepínání z obranné do útočné fáze jsme mohli těžit z protiútoků a dávat jednoduché branky.
45:00
Komentář trenéra domácích Radima Komínka: Utkání rozhodly individuální chyby, které soupeř dokázal využít a neplnění základních taktických pokynů.
45:00
41:40
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
41:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval David Sláma (5:11).
36:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Hanák, asistoval Filip Antel (5:10).
35:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jaroslav David (4:10).
34:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval David Tretina (4:9).
34:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Lapeš bez asistence (4:8).
33:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Navrátil, asistoval Denis Müller (4:7).
30:00
30:00
29:56
26:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal, asistoval Václav Gašpar (3:6).
26:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Ondřej Marcinka (2:6).
23:59
23:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Martin Lank (1:5).
20:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk z trestného střílení (1:4).
15:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Nikolas Zouhar (1:3).
15:00
15:00
12:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar bez asistence (1:2).
07:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Lank bez asistence (1:1).
03:11
Vyloučen hráč Martin Svadbík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
00:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Marek Šauer, asistoval Matyáš Kopečný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: David Sláma, Lukáš Suk, David Tretina, Nikolas Zouhar, Jaroslav David
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Karel Pokorný; hráči v poli: Ondřej Marcinka, Petr Vaverčák, Matyáš Kopečný, Filip Antel, Marek Šauer
00:00
Dobré ráno. Vítáme Vás ve florbalové sezoně 2019/2020. V úvodním utkání 1.ligy dorostenců nás hned čeká městské derby mezi Bulldogs a Hattrickem. Oba týmy se pilně rozcvičují a máme tu také první bebínka u zdravotnice.