1:4
2:2
- : -

Snipers Třebíč - FK Slovan J.Hradec 4:8
15. Jiří Procházka, 16. Šimon Šplíchal, 38. Jiří Procházka, 41. Tadeáš Janíček - 8. Denisa Balová, 15. Filip Šimek, 20. Filip Šimek, 24. Tomáš Dofek, 25. Michal Beránek, 28. Tomáš Dofek, 40. Zdeněk Hromádka, 45. Filip Šimek; rozhodčí: Daniel Suchý - Daniel Jireček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Roman Kedroň 9 - Jakub Kořínek 13; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:2;
45:00
44:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek bez asistence (4:8).
40:20
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tadeáš Janíček, asistoval Šimon Šplíchal (4:7).
39:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Michal Beránek (3:7).
39:16
Vyloučen hráč Martin Syrový družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra rukou.
37:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Procházka bez asistence (3:6).
30:00
30:00
27:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Daniel Danyi (2:6).
24:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Beránek, asistoval Bára Matějková (2:5).
23:54
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
23:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Jakub Hybš (2:4).
19:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Michal Beránek (2:3).
15:46
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Jiří Procházka.
15:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Šimon Šplíchal, asistoval Filip Dvořák (2:2).
15:00
15:00
14:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Zdeněk Hromádka (1:2).
14:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Procházka, asistoval Šimon Šplíchal (1:1).
09:52
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Balová, asistoval Zdeněk Hromádka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Zdeněk Hromádka, Bára Matějková, Michal Beránek, Denisa Balová, Filip Šimek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: Tadeáš Janíček, Luboš Pochop, Šimon Šplíchal, Jiří Procházka, Filip Dvořák