1:0
0:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PSKC Okříšky 4:1
8. Michal Konrád, 9. Josef Bílek, 13. Alex Dokládal, 29. Ondřej Kos - 45. Petr Zajíček; rozhodčí: Jakub Cigl - Adam Hollósy; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Daniel Hampl ? - Radek Korba ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:1;
45:00
Komentář trenéra domácích Jana Menšíka: Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí Petra Zajíčka: Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:19
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Zajíček bez asistence (4:1).
30:00
30:00
28:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Štěpán Kouřil (4:0).
27:29
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Michal Konrád.
19:52
Vyloučen hráč Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Martin Malý (3:0).
08:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Josef Bílek, asistoval Ondřej Valeš (2:0).
07:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Dan Kalina, Jiří Vlach, Patrik Mynařík, Roman Sedlák, Martin Leixner
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Patrik Synek, Martin Kadlec, Mathias Schwesig