3:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbal Exelsior Havířov 6:6
7. Dušan Soušek, 21. Dušan Soušek, 27. Dušan Soušek, 34. Dušan Soušek, 39. Lukáš Vachutka, 44. Matyáš Josef Trpišovský - 4. Petr Martynek, 16. Štěpán Graf, 29. Boleslav Moudrý, 36. Štěpán Graf, 38. Petr Vojkůvka, 45. Petr Martynek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:3;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Hrušky: Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Michala Ondruše: Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
45:00
44:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Boleslav Moudrý (6:6).
44:36
Vyloučen hráč Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
43:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Matyáš Josef Trpišovský, asistoval Dušan Soušek (6:5).
43:37
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Dušan Soušek.
43:26
Timeout Florbal Exelsior Havířov
43:26
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:28
Timeout FBS Olomouc
42:28
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
38:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jan Kopecký (5:5).
37:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Vojkůvka, asistoval Vojtěch Škůrek (4:5).
35:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (4:4).
33:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dušan Soušek, asistoval Lukáš Vachutka (4:3).
33:26
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Boleslav Moudrý, asistoval Štěpán Graf (3:3).
26:40
22:28
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
20:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dušan Soušek, asistoval Matyáš Josef Trpišovský (2:2).
15:20
15:00
15:00
06:40
03:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Boleslav Moudrý, Petr Martynek, Tomáš Haničák, Štěpán Graf, Vojtěch Škůrek
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Jan Kopecký, Václav Vybíral, Lukáš Vachutka, Dušan Soušek, Matyáš Josef Trpišovský