1:0
8:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Došwich Milevsko 10:0
10. Jakub Dufek, 23. Tomáš Kuzma, 34. David Horký, 34. David Vít, 35. Daniel Senko, 36. Viktor Chaloupka, 40. Jonáš Kulhavý, 43. Matěj Kolář, 44. Viktor Chaloupka, 45. David Horký; rozhodčí: Martin Hrubec - Patrik Plocha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Josef Šedivý ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 8:0;
45:00
44:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký bez asistence (10:0).
43:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Michal Gabriel (9:0).
42:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kolář, asistoval Ondřej Hnátek (8:0).
41:00
Timeout FBC Došwich Milevsko
39:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Matěj Kolář (7:0).
35:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Robert Petr Koudelka (6:0).
34:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Senko, asistoval Martin Škorpa (5:0).
33:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Vít, asistoval Lukáš Kafka (4:0).
33:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Lukáš Kafka (3:0).
32:24
Vyloučen hráč Adam Sláma družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
22:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Daniel Senko (2:0).
18:03
Vyloučen hráč Jakub Kolář družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matěj Kolář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Pavel Pištěk, Lukáš Trojáček, Jakub Kolář, Jakub Štván, Jakub Trojáček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Matěj Kolář, Lukáš Kafka, Jonáš Kulhavý, Martin Škorpa, Antonín Votava