1:6
2:0
- : -

Panthers Praha - FBC Štíři Č. Budějovice 7:7
1. Jaroslav Petrák, 8. Michael Petráň, 13. Michael Petráň, 15. Josef Nový, 22. Lukáš Vejlupek, 32. Josef Nový, 40. Josef Nový - 9. Matyáš Kouba, 16. Jan Poncar, 21. Lukáš Bambula, 26. Lukáš Bambula, 27. Vojtěch Míchal, 29. Matyáš Sirotek, 29. Adam Severin; rozhodčí: Martin Hrubec - Patrik Plocha; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Daniel Brskovský ?, Svatopluk Daněk ? - Matěj Brabenec ?; po třetinách: 4:1, 1:6, 2:0;
45:00
44:27
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
43:49
Timeout Panthers Praha
39:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Josef Nový, asistoval Michael Petráň (7:7).
36:18
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
36:18
Vyloučen hráč David Pech družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
31:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Josef Nový, asistoval Jaroslav Petrák (6:7).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Svatopluk Daněk družstva Panthers Praha
30:00
Vyloučen hráč Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Jakub Niček (5:7).
28:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (5:6).
26:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Míchal, asistoval Adam Severin (5:5).
25:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Bambula, asistoval Matyáš Kouba (5:4).
21:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Antonín Ježek (5:3).
20:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Bambula bez asistence (4:3).
15:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar bez asistence (4:2).
15:00
15:00
14:44
12:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Josef Nový (3:1).
08:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Matyáš Sirotek (2:1).
07:15
00:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval David Zelinka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Vojtěch Míchal, Matyáš Sirotek, Jakub Šimek, Karel Uhlíř, Dominik Březina
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Daniel Brskovský; hráči v poli: Josef Nový, Vojtěch Zdrubecký, Antonín Ježek, Tomáš Kačer, Jáchym Hlaváč