1:4
1:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:14
16. Jan Huleš, 39. Patrik Med - 3. Martin Škorpa, 4. Robert Petr Koudelka, 7. David Vít, 11. Jakub Dufek, 15. Daniel Senko, 15. Martin Škorpa, 16. Martin Škorpa, 18. Jakub Loskot, 24. Martin Škorpa, 29. Jonáš Kulhavý, 33. Robert Petr Koudelka, 37. David Horký, 40. Jakub Dufek, 45. Jakub Dufek; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Štochl ? - Ondřej Hnátek ?; po třetinách: 0:6, 1:4, 1:4;
45:00
44:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Jonáš Kulhavý (2:14).
40:29
Vyloučen hráč Jakub Loskot družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (2:13).
38:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med z trestného střílení (2:12).
36:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Jonáš Kulhavý (1:12).
34:12
Vyloučen hráč Jakub Loskot družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
32:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval David Kolář (1:11).
30:00
30:00
28:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Antonín Votava (1:10).
23:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Jakub Loskot (1:9).
17:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Loskot, asistoval Martin Škorpa (1:8).
15:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Lukáš Kafka (1:7).
15:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Patrik Med (1:6).
15:00
15:00
14:59
14:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Senko, asistoval Robert Petr Koudelka (0:5).
10:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval David Horký (0:4).
07:43
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
06:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Vít, asistoval Antonín Votava (0:3).
03:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka bez asistence (0:2).
02:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Matěj Kolář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: David Horký, David Vít, Jonáš Kulhavý, Antonín Votava, Jakub Dufek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jan Huleš, Ondřej Gutwirth, David Biněda, Jiří Čížek, Ondřej Ježek