0:3
0:5
- : -

FBC Došwich Milevsko - Panthers Praha 0:11
4. Vojtěch Zdrubecký, 12. Michael Petráň, 13. Dominik Barták, 17. Lukáš Vejlupek, 18. Michael Petráň, 22. Dominik Barták, 33. Vojtěch Petráň, 34. Lukáš Vejlupek, 37. Lukáš Vejlupek, 39. Dominik Barták, 42. Lukáš Vejlupek; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ?, Petr Šimák ? - Svatopluk Daněk ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 0:5;
45:00
41:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Dominik Barták (0:11).
38:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Barták, asistoval Antonín Ježek (0:10).
36:10
Timeout FBC Došwich Milevsko
36:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Jaroslav Petrák (0:9).
36:10
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Šimák družstva FBC Došwich Milevsko
33:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval David Zelinka (0:8).
32:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Marek Urban (0:7).
30:00
30:00
21:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Barták, asistoval Jaroslav Petrák (0:6).
17:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Tomáš Kačer (0:5).
16:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Antonín Ježek (0:4).
15:00
15:00
13:31
Vyloučen hráč Michael Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
12:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Barták, asistoval Lukáš Vejlupek (0:3).
11:38
08:05
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval Josef Nový (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Svatopluk Daněk; hráči v poli: Josef Nový, Tomáš Kačer, Jáchym Hlaváč, Lukáš Vejlupek, Vojtěch Petráň
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Martin Schorník, Lukáš Trojáček, Jakub Kolář, Vít Šobek, Jakub Štván