0:2
3:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:4
37. Matyáš Sirotek, 41. Šimon Kaluža, 44. Adam Severin - 8. Jan Huleš, 23. David Biněda, 24. Jan Huleš, 44. Martin Benda; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 3 + Adam Severin 5:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Matěj Brabenec ? - Martin Štochl ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 3:1;
45:00
44:36
Vyloučen hráč Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za nedovolené vrážení.
43:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Benda, asistoval Jiří Čížek (3:4).
43:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin bez asistence (3:3).
40:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Šimon Kaluža bez asistence (2:3).
36:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (1:3).
30:00
30:00
27:19
Vyloučen hráč Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
25:48
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
23:33
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
23:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Adam Stejskal (0:3).
22:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Ondřej Gutwirth (0:2).
16:31
Vyloučen hráč Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:30
Vyloučen hráč Jakub Niček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
12:18
Vyloučen hráč Ondřej Gutwirth družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Rapp, Mikuláš Mazanec, Adam Stejskal, Patrik Med
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Adam Severin, Jakub Šimek, Jakub Šuster, Vojtěch Míchal, Matyáš Sirotek