1:2
- : -
FBC Přerov

Florbal Vsetín - FBC Přerov 2:5
18. Jakub Vrzal, 33. Jakub Vrzal - 1. Michal Hrabica, 23. Michal Hrabica, 24. Maxim Šefčík, 37. Kryštof Burda, 45. Maxim Šefčík; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jakub Cigl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Matocha ? - Jan Hampl ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Vojtěch Řezníček (2:5).
37:02
Vyloučen hráč Radim Hradil družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
37:02
Vyloučen hráč Šimon Polách družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
36:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda bez asistence (2:4).
32:53
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Michael Dudek (2:3).
30:00
30:00
23:37
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Kryštof Burda (1:3).
23:19
Vyloučen hráč Michael Dudek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:31
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Maxim Šefčík (1:2).
17:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Šimon Polách (1:1).
15:00
15:00
13:18
Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil Jakub Vrzal.
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Lukáš Zvěřina, Radim Hradil, Daniel Svoboda, Adam Pospíšilík, František Šamořil
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Lukáš Matocha; hráči v poli: Šimon Polách, Filip Mynář, Marek Tomanec, Jakub Vrzal, Tomáš Proksa