2:0
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod 4:6
17. Michal Hrabica, 26. Michal Hrabica, 34. Maxim Šefčík, 39. Daniel Svoboda - 1. Martin Ležatka, 6. Kryštof Nerušil, 18. Erik Kouřil, 20. Martin Malůš, 28. Dominik Novotný, 30. Tomáš Maleňák; rozhodčí: Adam Hollósy - Jan Kvapil; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 0:2, 2:4, 2:0;
45:00
42:39
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil Maxim Šefčík.
41:53
Timeout FBC Přerov
38:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Daniel Svoboda, asistoval Radim Hradil (4:6).
33:32
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Daniel Svoboda (3:6).
30:00
30:00
29:38
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Tomáš Maleňák bez asistence (2:6).
27:57
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Dominik Novotný, asistoval Martin Ležatka (2:5).
25:01
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Maxim Šefčík (2:4).
23:39
Vyloučen hráč Tomáš Maleňák družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
19:40
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Malůš, asistoval Jan Pavelka (1:4).
17:42
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Tomáš Řihák (1:3).
16:53
Vyloučen hráč Radim Hradil družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:38
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Vojtěch Řezníček (1:2).
15:00
15:00
05:13
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Kryštof Nerušil, asistoval Tomáš Maleňák (0:2).
00:19
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Matěj Krpálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Tomáš Tlach, Jan Fialík, Martin Malůš, Martin Ležatka, Jan Pavelka
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Michal Hrabica, Maxim Šefčík, Daniel Svoboda, František Šamořil, Vojtěch Řezníček