1:0
0:0
Česko U19

Švýcarsko U19 - Česko U19 6:7pn
1. Severin Ott, 7. Matteo Steiner, 18. Claudio Schmid, 20. Matteo Steiner, 25. Claudio Schmid, 58. Dylan Hasenböhler - 4. Matěj Čermák, 9. Matěj Čermák, 10. Lukáš Punčochář, 15. Vojtěch Klápa, 35. Vojtěch Klápa, 38. Vojtěch Klápa, N Ondřej Papoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Gian-Andrea Scharmin 3, Mateo Fiechter 8 - Tomáš Jurco 10, Jakub Zavřel 3; po třetinách: 4:4, 1:2, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko U19 hráč Claudio Schmid , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Ondřej Papoušek a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko U19 hráč Dylan Hasenböhler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Filip Forman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko U19 hráč Silvester Owusu , ale gól nevstřelil.
57:10
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Dylan Hasenböhler, asistoval Pablo Mariotti (6:6).
55:50
Timeout Švýcarsko U19
45:04
Timeout Česko U19
45:04
Vyloučen hráč Simon Beck družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za držení.
40:54
Vyloučen hráč Claudio Schmid družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: SUI 4; CZE 5;
40:00
37:57
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Bohumil Piskáček (5:6).
34:41
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Šimon Stránský (5:5).
24:55
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Claudio Schmid z trestného střílení (5:4).
19:16
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Matteo Steiner, asistoval Dylan Hasenböhler (4:4).
17:19
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Claudio Schmid bez asistence (3:4).
14:27
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Matyáš Bachmaier (2:4).
09:41
Branku družstva Česko U19 vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Petr Majer (2:3).
08:01
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Čermák, asistoval Filip Forman (2:2).
06:53
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Matteo Steiner bez asistence (2:1).
03:37
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matouš Burian (1:1).
00:54
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Severin Ott, asistoval Niklas Graf (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Lukáš Punčochář, Martin Čermák, Petr Majer, Adam Hemerka, Ondřej Papoušek
00:00
Line-up domácích Švýcarsko U19: brankář: Gian-Andrea Scharmin; hráči v poli: Dylan Hasenböhler, Matteo Steiner, Pablo Mariotti, Gian Thöni, Timon Merz