3:1
1:0
- : -

RH PIVING Ostrava - FbC Coyotes Jablunkov  5:5
6. Michal Kuba, 13. Tomáš Malý, 15. Stanislav Chvěja, 24. Dan Hrbáček, 25. Michal Kuba - 1. Martin Velčovský, 2. Patrik Polák, 3. Jan Izaiáš, 5. Vladislav Stebel, 14. Martin Chmiel; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michal Křístek ? - Jan Marosz ?; po třetinách: 1:4, 3:1, 1:0;
36:00
24:18
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Michal Kuba, asistoval Dan Hrbáček (5:5).
24:00
24:00
23:05
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček bez asistence (4:5).
21:57
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
18:58
Vyloučen hráč Lukáš Richtar družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
14:13
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Tomáš Malý (3:5).
13:44
Vyloučen hráč Jiří Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
13:33
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Chmiel, asistoval Jan Izaiáš (2:5).
12:46
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý, asistoval Stanislav Chvěja (2:4).
12:00
12:00
11:39
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
06:30
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za držení.
05:02
04:52
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Vladislav Stebel, asistoval Patrik Polák (0:4).
02:36
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Izaiáš bez asistence (0:3).
01:32
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Martin Lasota (0:2).
00:22
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Velčovský, asistoval Martin Lasota (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Jiří Sikora, Martin Velčovský, Vladislav Stebel, Martin Lasota, Patrik Polák