1:1
3:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - Hippos Žďár n/S. 11:3
7. Lukáš Šmarda, 13. Martin Janiczek, 13. Lukáš Vašínek, 14. Filip Barus, 17. Jakub Matula, 18. Lukáš Šmarda, 19. Patrik Fabián, 29. Martin Janiczek, 44. Tibor Kučera, 51. Jakub Matula, 54. Lukáš Šmarda - 16. Daniel Halm, 37. Michal Staněk, 50. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Roman Sladký - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Bořek Králík 20 - Lukáš Kratochvíl 9, Tomáš Růžička 18; po třetinách: 7:1, 1:1, 3:1;
60:00
střely hosté: 7 střely domácí: 6
60:00
Komentěř hostujícího tenéra : Po první třetině to bylo na ručník. Bylo na nás vidět, že jsme 3 týdny nehrály zápas a někteří ani jeden trénink.Po hrubých chybách jsme domácí pouštěli do brejkovýchj situací a ty neomylně trestaly. Od druhé třetiny už byla hra leší, ale na úrovni regionální soutěže. Děkujeme soupeři a blahopřejeme k zaslouženému vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina rozhodla zápas, poté jsme utkání kontrolovali až do konce a trpělivě navyšovali naše vedení. Dnes byl výkon velmi dobrý a především jsme udrželi koncentraci po celých 60 minut. Díky týmu za pěknou podívanou, soupeři i rozhodčím za špíl. Pokračujeme na neoficiální tiskovku.
60:00
56:10
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
53:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (11:3).
50:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (10:3).
49:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (9:3).
48:07
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
43:57
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Lukáš Vašínek (9:2).
40:00
40:00
36:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Marek Dočekal (8:2).
28:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Patrik Fabián (8:1).
18:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (7:1).
18:40
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
17:35
16:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (5:1).
15:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (4:1).
13:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Ondřej Dobrovolný (4:0).
12:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (3:0).
12:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jakub Matula (2:0).
06:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Ondřej Dvořák, Filip Dvořák, František Macháček, Vojtěch Haman
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Jakub Matula, Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Patrik Fabián