2:7
3:8
- : -

Orel Dolní Bojanovice - Hornets Brno ZŠ Horní 5:17
25. Adam Horňák, 27. Vojtěch Maděryč, 41. Adam Horňák, 42. Filip Němec, 49. Filip Němec - 15. Filip Barus, 18. Lukáš Šmarda, 33. Martin Ryšánek, 33. Filip Barus, 34. Lukáš Vašínek, 34. Vincent Drápal, 37. Lukáš Šmarda, 39. Daniel Havel, 39. Matyáš Weinstein, 41. Lukáš Vašínek, 43. Martin Janiczek, 43. Jakub Matula, 46. Jakub Matula, 49. Jakub Matula, 54. Tomáš Rak, 58. Martin Janiczek, 60. Robin Růžička; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Hubačka ?, Miroslav Smolen ? - Bořek Králík ?, David Hrubeš ?; po třetinách: 0:2, 2:7, 3:8;
60:00
59:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Lukáš Vašínek (5:17).
57:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek bez asistence (5:16).
53:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Jakub Matula (5:15).
48:32
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Adam Horňák (5:14).
48:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Tomáš Havlíček (4:14).
47:17
Timeout Orel Dolní Bojanovice
45:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Daniel Havel (4:13).
42:38
42:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Martin Ryšánek (4:11).
41:06
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Radim Zámečník (4:10).
40:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Patrik Fabián (3:10).
40:12
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák bez asistence (3:9).
38:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Patrik Fabián (2:9).
38:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Filip Barus (2:8).
36:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Kryštof Kopečný (2:7).
33:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Robin Růžička (2:6).
33:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (2:5).
32:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Tomáš Rak (2:4).
32:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek bez asistence (2:3).
26:08
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Maděryč, asistoval Jakub Košutek (2:2).
24:33
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák bez asistence (1:2).
23:07
Vyloučen hráč Marek Samec družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
20:00
Vyloučen hráč Ondřej Bukovský družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
17:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (0:2).
16:58
Vyloučen hráč Adam Horňák družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hra rukou.
14:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval David Hýsek (0:1).
06:23
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Jakub Matula.
05:45
Vyloučen hráč Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Daniel Havel, David Hýsek, Filip Barus, Tomáš Rak, Lukáš Paták
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Radim Zámečník, Filip Němec, Filip Pazderka, Adam Horňák, Lukáš Fialka