3:6
2:6
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBŠ Všestary 9:14
5. Marcel Holíček, 9. Jiří Hádek, 11. Ondřej Kavalír, 17. Marcel Holíček, 23. Marek Dómský, 24. Ondřej Kavalír, 26. Ondřej Kavalír, 52. Marcel Holíček, 57. Richard Hartmann - 11. Pavel Hellmann, 20. Aleš Klemš, 24. Oldřich Vaňkát, 27. Jan Freiberg, 34. Štěpán Novák, 35. Zdeněk Krajčí, 36. Pavel Hellmann, 40. Jan Freiberg, 47. Jan Volenec, 48. Pavel Hellmann, 48. Roman Dostál, 48. Marek Stuchlík, 51. Marek Stuchlík, 56. Pavel Hellmann; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 3 + Jan Urban 5:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Matěj Fišer 9, Václav Nejman 9 - Jaromír Žák 14; po třetinách: 4:2, 3:6, 2:6;
60:00
56:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann bez asistence (9:14).
55:49
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za hrubost.
55:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann bez asistence (8:14).
51:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček bez asistence (8:13).
50:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Pavel Hellmann (7:13).
47:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Štěpán Novák (7:12).
47:36
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (7:11).
47:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (7:10).
46:35
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
46:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval Jakub Moravec (7:9).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Nejman družstva BK REAL ROUDNICE n/L
40:00
40:00
39:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg bez asistence (7:8).
38:17
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vražení zády.
35:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (7:7).
34:42
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval Roman Dostál (7:6).
34:11
Vyloučen hráč Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
33:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Daniel Moravec (7:5).
26:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Daniel Moravec (7:4).
25:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Kavalír, asistoval Richard Hartmann (7:3).
23:45
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Oldřich Vaňkát bez asistence (6:3).
23:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Kavalír, asistoval Lubor Hanžl (6:2).
22:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Dómský, asistoval Jan Rott (5:2).
20:00
20:00
19:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval Oldřich Vaňkát (4:2).
16:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Jaroslav Gabriel (4:1).
10:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Zdeněk Krajčí (3:1).
10:17
08:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek bez asistence (2:0).
04:43
01:45
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
01:16
Vyloučen hráč Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Zdeněk Krajčí, Oldřich Vaňkát, Štěpán Novák, Jan Freiberg, Pavel Hellmann