1:7
- : -
Zlín Lions

RH PIVING Ostrava - Zlín Lions 6:15
4. Lukáš Teichmann, 5. Dan Hrbáček, 22. Lukáš Richtar, 26. Lukáš Malý, 36. Stanislav Chvěja, 44. Stanislav Chvěja - 4. Pavel Balusek, 10. Michal Kundrata, 13. Michal Kořený, 17. Jiří Štěpánek, 18. Lukáš Ondroušek, 20. Jakub Vořechovský, 30. Michal Kořený, 31. Martin Kelíšek, 49. Martin Kelíšek, 49. Michal Kundrata, 52. Lukáš Ondroušek, 54. Michal Kořený, 56. Jiří Štěpánek, 58. Lukáš Ondroušek, 59. Jiří Štěpánek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Křístek ? - Jaroslav Bartík ?, Martin Bobál ?; po třetinách: 2:6, 3:2, 1:7;
60:00
58:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Michal Kundrata (6:15).
58:02
Vyloučen hráč Jan Hodoň družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Michal Kundrata (6:14).
55:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Michal Baroň (6:13).
53:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Michal Kundrata (6:12).
51:28
51:08
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
48:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jiří Štěpánek (6:10).
48:16
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Pavel Balusek (6:9).
43:51
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Tomáš Malý (6:8).
40:00
40:00
36:15
Vyloučen hráč Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
35:47
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Dan Hrbáček (5:8).
30:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Jakub Žáček (4:8).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Bobál družstva Zlín Lions
29:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Jiří Štěpánek (4:7).
25:58
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Richtar (4:6).
21:04
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Richtar, asistoval Lukáš Malý (3:6).
20:00
20:00
19:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Filip Horník (2:6).
17:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Michal Baroň (2:5).
16:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek bez asistence (2:4).
12:08
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Pavel Balusek (2:3).
10:02
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
09:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Michal Baroň (2:2).
04:29
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Michal Křístek (2:1).
03:19
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Teichmann, asistoval Dan Hrbáček (1:1).
03:06
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Jakub Žáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Michal Kořený, Jiří Štěpánek, Filip Horník, Pavel Balusek, Michal Baroň
00:00
Line-up domácích RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Stanislav Chvěja, Lukáš Teichmann, Dan Hrbáček, Martin Losovský, Jan Hodoň