0:2
2:6
- : -

FBC FORSEE PLZEŇ - Florbalová škola Plzeň 4:10
7. Karel Páv, 20. Michel Soběhart, 49. Marek Chaloupka, 55. Jaroslav Tuma - 9. Kryštof Lehečka, 12. Vojtěch Pelikán, 24. Kryštof Lehečka, 24. Tomáš Janouškovec, 41. Tomáš Pour, 44. Ondřej Budek, 45. Jakub Vandák, 50. Filip Tábořík, 51. Matěj Surák, 54. Petr Torma; rozhodčí: Filip Oberta - Pavel Stuš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Anton 28, Ivo Trzaskalik 5 - Filip Šik 6; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů (Čechura): Děkujeme soupeři za zápas. Poslední třetina rozhodla utkání
59:59
Komentář trenéra domácích (Heicl): Děkujeme soupeři za možnost zahrát si tak kvalitní utkání. Dvě třetiny jsme zvládli držet tempo, ale v poslední jsme bohužel fyzicky odpadli.
54:53
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Jaroslav Tuma bez asistence (4:10).
53:10
Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
53:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Matěj Surák (3:10).
50:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (3:9).
49:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Filip Tábořík bez asistence (3:8).
48:17
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Marek Chaloupka, asistoval Michel Soběhart (3:7).
44:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jakub Vandák, asistoval Kryštof Lehečka (2:7).
43:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Tomáš Pour (2:6).
40:17
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Surák (2:5).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Trzaskalik družstva FBC FORSEE PLZEŇ
40:00
40:00
35:45
Vyloučen hráč Lukáš Prášil družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání.
29:26
Vyloučen hráč Martin Miletínský družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za špatné střídání.
23:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Tomáš Janouškovec, asistoval Jiří Trnka (2:4).
23:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Zicho (2:3).
20:00
20:00
19:29
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michel Soběhart, asistoval Jakub Heicl (2:2).
11:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vojtěch Pelikán, asistoval Jakub Vandák (1:2).
08:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jiří Trnka (1:1).
06:33
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Karel Páv, asistoval Marek Chaloupka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák, Petr Torma, Tomáš Pour
00:00
Line-up domácích FBC FORSEE PLZEŇ: brankář: Jaroslav Anton; hráči v poli: Vlastimil Křížek, Martin Miletínský, Marek Chaloupka, Jakub Heicl, Michel Soběhart