1:3
0:2
- : -

FbC Aligators - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 4:7
5. Adam Doupovec, 10. Adam Doupovec, 12. Adam Doupovec, 25. Adam Doupovec - 10. Kryštof Koštuřík, 11. Ondřej Strmiska, 18. Martin Koláček, 24. Tibor Štěpanovský, 26. Martin Koláček, 36. Kryštof Koštuřík, 39. Petr Příkaský; rozhodčí: Bruno Weber - Jana Pražáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Stanislav Buchta ? - Tomáš Šišpera ?, Petr Luňák ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:2;
39:00
38:58
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Petr Příkaský, asistoval Kryštof Koštuřík (4:7).
37:53
Vyloučen hráč Radek Pflimpfl družstva FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:52
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Kryštof Koštuřík, asistoval Martin Koláček (4:6).
32:01
Trestné střílení družstva FbC Aligators neproměnil Adam Doupovec.
26:00
26:00
25:22
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Martin Koláček, asistoval Kryštof Koštuřík (4:5).
24:26
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec, asistoval Tomáš Zbytek (4:4).
23:46
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Tibor Štěpanovský, asistoval Kryštof Koštuřík (3:4).
17:29
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Martin Koláček, asistoval Jakub Křiva (3:3).
15:49
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Luňák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
13:00
13:00
11:57
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec, asistoval Vojtěch Dolíhal (3:2).
10:24
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ondřej Strmiska, asistoval Tadeáš Slovák (2:2).
09:57
09:06
04:24
03:57
Vyloučen hráč Ondřej Strmiska družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za bránění ve hře.
00:58
Vyloučen hráč Martin Koláček družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bruno Weber a Jana Pražáková.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators: brankář: Stanislav Buchta; hráči v poli: Dominik Novotný, Adam Doupovec, Martin Tošer, Tomáš Zbytek, Vojtěch Dolíhal