6:2
5:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov p/R 14:2
2. Daniel Nicklas, 14. Filip Chmelíček, 16. Jan Zavadil, 21. Michal Klápa, 25. Jakub Pecha, 30. Jan Zavadil, 39. Jan Zavadil, 39. Michal Chudina, 40. Michal Klápa, 41. Michal Klápa, 54. Michal Strachota, 56. Daniel Nicklas, 59. Ondřej Vašíček, 59. Michal Klápa - 24. Ondřej Smékal, 38. Jakub Kostelecký; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Daniel Váradi 21 - Jiří Škrobák 46; po třetinách: 3:0, 6:2, 5:0;
60:02
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Dnes bych chtěl pochválit kluky za koncentraci po celý zápas vzhledem k sestavě soupeře, která dnes přijela. Zároveň děkuji soupeři, že zápas nevypustil a bojoval až do konce, přeji mu šťastnou cestu domů. a naše skvělé diváky bych chtěl pochválit a zároveň je pozvat na duel s favoritem soutěže, který bude určitě úžasnou florbalovou podívanou."
60:01
Komentář hrajícího asistenta trenéra hostí Stanislava Barabáše: "Děkujeme soupeřům a divákům za krásný zápas. Bohužel nám různé skutečnosti zabránily přijet ve více lidech, což se na výsledku nemálo projevilo. Nicméně nebylo to jen v množství, ale i v individuální kvalitě a zkušenostech. Zde nás KV výrazně předčily."
60:00
59:35
Vašíček měl na hokejce další gól, orazítkoval však jen břevno
58:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (14:2).
58:36
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
58:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vašíček, asistoval Michal Chudina (13:2).
55:03
Domácí už baví svými góly diváky, teď si potlesk vysloužil Dan Nicklas
55:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas bez asistence (12:2).
53:28
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
53:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Daniel Kalaš (11:2).
53:07
Gólman Rožnova teď předvedl několik pěkných zákroků
51:10
Teď se nám na hřišti trochu přiostřilo
49:56
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
49:16
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
48:00
Nic nového na hřišti, domácí stále na balónku a nepouštějí Rožnov do šancí
45:30
Dnešní utkání sleduje skvělých 157 diváků. Pokud tu máme nějáké fanoušky karlovarského florbalu, tak nezapomeňte, že 26.10. od 18:00 se v Hale míčových sportů odehraje další domácí utkání a půjde o šlágr proti Kladnu
44:33
Tentokrát se domácím přesilovou hru proměnit nepodařilo
42:33
42:11
Domácí si zahrají přesilovou hru
40:55
Hosté chybovali v rozehrávce, míčku se zmocnil Klápa a kličkou do backhendu kompletuje hattrick
40:54
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 21-8
39:38
V posledních zápasech vždy karlovarští hráči excelovali ve druhé třetině a jinak tomu není ani dnes. Klápa střelou z bezprostřední blízkostí přidává již šestý gól v této třetině
39:37
38:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Ondřej Vašíček (8:2).
38:16
Svatek nádhernou crossovou nahrávkou našel volného Zavadila a ten kompletuje hattrick
38:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Svatek (7:2).
37:24
Domácí teď totálně zaspali při branění standartní situace, Kostelecký zůstal zcela nehlídaný a krásnou střelou propálil Váradiho
37:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Petr Červený (6:2).
36:53
Korbel ani Strachota si na gólmana hostí nepřišli
35:12
Hosté teď pouze vyhazují, Vary valí na jejich branku jeden útok za druhým
32:59
Pecha měl před sebou prázdnou branku, bohužel místo rychlé střely volil stahovačku a trefil pouze boční síť
31:30
Dva úspěšné zákroky si teď připsal Váradi
29:13
Hosté měli standartku, která se jim však vůbec nepovedla, do úniku se dostali Klápa se Zavadilem, který zvyšuje již na 6:1
29:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Klápa (6:1).
28:19
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:10
Blok Chmelaře proti střele Vašíčka
24:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Filip Chmelíček (5:1).
24:54
Chmelíček s Pechou si teď role prohodili a druhý jmenovaný vymetl pavučinky v rohu rožnovské branky
23:22
Z ničeho nic máme sníženo, Smékal vypálil od mantinelu s jeho pokus propadl až za Váradiho
23:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Adam Burýšek (4:1).
20:44
20:44
Strachota projel hostující obranou a poté vybídl ke skórování Klápu, který neměl problém trefit zcela odkrytou branku
17:23
Hosté teď mají šanci se dostat trochu do hry, zatím se jim však nedaří si vytvořit tlak
16:37
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
15:58
Zavadil se s tím teď nemazal a propálil vše co mu stálo v cestě
15:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jan Běloch (3:0).
14:58
Vyloučen hráč Vladislav Chmelař družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:11
Nádherná akce domácích, Chmelíček posunul na Pechu, ten mu přihrávku vrátil a Chmelíček už neměl problém trefit prázdnou branku
13:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Jakub Pecha (2:0).
12:48
Pecha z dobré pozice opět mimo
11:20
Po dlouhé době se o slovo přihlásil také domácí gólman Váradi a úspěšným zákrokem zabránil vyrovnání
10:25
Domácí zahazují jednu šanci za druhou
06:57
Dělovka Klápy končí vysoko nad
06:12
Domácí jsou zatím většinu času na míčku, chybí jim však větší přesnost v koncovce
04:18
Střela Chmelíčka prosvištěla těsně kolem tyče
02:21
Hostující hráč se dostal do slibné šance, jeho pokus na poslední chvíli zablokoval Burian
01:24
Nicklasův pokus si ztečoval jeden z obránců za svého gólmana
01:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (1:0).
00:40
Střela Nicklase zblokována
00:01
První buly dnešního zápasu pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Oliver Dvořák, Ondřej Smékal, Patrik Hegar, Adam Burýšek
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Alois Burian, Daniel Kalaš, Matěj Korbel, Michal Klápa, Michal Strachota
00:00
Vítáme vás u utkání 7.kola 1.ligy mužů mezi domácími FB Hurrican Karlovy Vary a Rožnovem pod Radhoštěm. Jako jasný favorit jdou do zápasu domácí, kteří zatím ještě neztratili ani bod. Nicméně Rožnov jim určitě nebude chtít darovat nic zadarmo. Do zápasu zbývá pět minut, takže se pohodlně usaďte, za chvíli začínáme